REKLAMA

Ludzi aktywnych fizycznie, duszących w sobie ogromne pokłady energii, którą koniecznie muszą na coś spożytkować, często dręczy jedno zasadnicze pytanie: na co dziś się wybrać? Siłownia, squash, bieganie? A może tenis? A gdyby tak mieć wszystko i jeszcze trochę więcej… w jednym miejscu?

Podjęcie tej jakże trudnej decyzji wciąż byłoby nieuniknione, ale przynajmniej towarzyszyłoby jej błogie poczucie posiadania wszystkich tych dobrodziejstw dla ciała i duszy na wyciągnięcie ręki. Puśćmy wodze fantazji: godzinka czy dwie na klimatyzowanej siłowni, przerwa na lunch, potem mecz squasha lub badmintona, do tego trochę biegania na świeżym powietrzu, a na koniec wizyta w saunie. W międzyczasie znalazłaby się jeszcze dłuższa chwila na odprężający masaż albo luźne pogaduchy ze znajomymi. Brzmi jak raj? A może jeszcze do tego restauracja, w której serwują zbalansowane posiłki, idealne dla Twojej diety? Czegoż więcej chcieć – zapytasz. Niczego, wystarczy karta partnerska Shausha Sport Club Gliwice – odpowiemy.

Twój sportowy punkt na mapie
No dobrze, ale może nie tak od razu z grubej rury! Najpierw kilka słów o nas. Nasz klub sportowy znajduje się w doskonałej okolicy – miejscowości Szałsza położonej między miastami Gliwice i Tarnowskie Góry. Można by rzec: nie za daleko, ale też nie za blisko, bo z jednej strony z dala od miejskiego hałasu i zanieczyszczonego powietrza, z drugiej – nieopodal zjazdów z dróg: A1, DK88 i A4. Możesz więc w łatwy sposób do nas dojechać i jednocześnie pobiegać lub pograć w tenisa, nie wdychając trujących spalin.

Siłownia Gliwice – kameralnie, ale z pompą
Jako jedyny na Śląsku klub butikowy oferujący pełną paletę usług sportowych gwarantujemy pełne wsparcie trenerów personalnych, instruktorów i fizjoterapeutów. Nasza nowoczesna siłownia Gliwice wyposażona jest w sprzęt sportowy najwyższej klasy, dostarczony przez firmę PRECOR. Na dwufunkcyjnych maszynach wyćwiczysz dowolną partię mięśni, realizując nawet najambitniejsze z wyznaczonych sobie celów. Siłownia Gliwice została podzielona na 4 strefy (cardio, maszyn, crosstrningu i mocy), z których każda przeznaczona jest do innego rodzaju treningów. Mówiąc krótko, znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by czuć się doskonale.

Squash na Shaushy – zaszalejesz!
Siłownia to tylko jeden ze sposobów spędzenia wolnego czasu w Shausha Sport Club Gliwice. Dla miłośników sportów rakietowych mamy prawdziwą torpedę: jedyne w Polsce klimatyzowane korty ASB Game Court do squasha Gliwice z przesuwnymi ścianami, dzięki którym w krótkim czasie możemy zamienić dostępną przestrzeń w kort do gry w badmintona. Amortyzowana na legarach podłoga zapobiegnie nadwyrężeniu kolan i ścięgien oraz zapewni bezpieczne i stabilne podłoże dla stóp. Mieszkańcom Szałszy, Zabrza, Gliwic i okolic proponujemy ponadto profesjonalne treningi squash Gliwice z zawodowym trenerem, w ramach których prowadzone są ćwiczenia poruszania się po korcie, techniki i taktyki gry oraz poprawiające kondycję i koordynację ruchową. Nie trać czasu – chwytaj za rakietę i przybywaj!

Spragniony dobrego wysiłku? Sprawdź, co jeszcze oferuje Shausha Sport Club Gliwice. Przed odwiedzeniem nas możesz również odbyć wirtualną wycieczkę po terenie klubu. Zapraszamy!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki