środa, 24 kwietnia, 2024

Praca: REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Strona głównaBiznesPraca: REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

- Advertisement -

Praca w firmie Best-Pest.

Poszukujemy REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Teren pracy: południowo – zachodni

WYMAGANIA:

– wykształcenie wyższe – specjalistyczne
– doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
– zdolności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne,
– swoboda i profesjonalizm w kontaktach handlowych,
– odpowiedzialność za podejmowane działania,
– orientacja na wyniki,
– umiejętność budowania trwałych relacji z klientem,
– bardzo dobra organizacja pracy , samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole,
– mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej i znajomość lokalnego rynku,
– prawo jazdy kat. B

ZADANIA:

– budowanie długotrwałych relacji biznesowych z parterami handlowymi firmy,
– aktywna sprzedaż produktów,
– pozyskiwanie nowych klientów,
– realizacja polityki handlowej firmy,
– miesięczne raportowanie wyników sprzedaży do Dyrektora ds. Handlowych

OFERUJEMY:

– stabilne zatrudnienie,
– możliwość rozwoju,
– atrakcyjny system wynagrodzenia,
– samochód oraz inne narzędzia pracy,
– mobilną, elastyczną, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: k.sliwa@bestpest.com.pl

Firma Z.P.U.H.”BEST-PEST” M. Świętosławska, J. Świętosławski Sp. J. 43-602 Jaworzno, Moździerzowców 6b, Poland

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych  w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101,  poz. 923 ze zm.”

[vc_facebook]

- Advertisment -

Konkurs kulinarny w ZSP nr 4 w Jaworznie

Konkurs ,,Moje pasje kulinarne” odbył się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Jaworznie. Jego tematyką były zioła i kwiaty w kuchni oraz ich...

Zawodnicy klubu ,,Fighting Jaworzno” ze złotymi medalami Pucharu Polski

Złote medale podczas Pucharu Polski w Kickboxingu wywalczyli zawodnicy kluby ,,Fighting Jaworzno". 20 kwietnia 2024 roku w Płocku odbył się Puchar Polski w Kickboxingu, na...

W WSB odbyła się debata o bezpieczeństwie młodzieży

Debata społeczna ,,Porozmawiajmy o bezpieczeństwie młodzieży” odbyła się w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Jaworznie. Inicjatorem tego wydarzenia była Komenda Miejska Policji w Jaworznie. W Wyższej...