„Wiem, że jesteś tam” – koncert Anny Wyszkoni na rzecz Hospicjum Homo-Homini

Charytatywne koncerty na rzecz jaworznickiego Hospicjum Homo-Homini mają już swoją określoną tradycję i formułę. W tym roku, w Światowym Dniu Opieki Paliatywnej i Hospicjów na scenie Młodzieżowego Domu Kultury wystąpiła Anna Wyszkoni

REKLAMA

Artystki oraz jej twórczości nikomu przedstawiać nie trzeba, na sali wolnych miejsc niemal nie było, a bilety w formie cegiełki na rzecz Hospicjum rozchodziły się błyskawicznie. 

Anna Wyszkoni była szczególnie ważnym gościem dla zarządu Hospicjum, dla personelu oraz dla wolontariuszy. Jak sami tłumaczą – artystka w swoich utworach w szczególnie bliski ich sercom sposób mówi o relacjach międzyludzkich i szczególnej potrzebie bliskości. 

Publiczność w podsumowaniach występu też była zgodna – refleksyjny koncert, istotny przekaz płynący ze sceny i ukojenie zmysłów.

Anna Wyszkoni koncertowała już w Jaworznie, nie ukrywa jednak, że to właśnie sobotni koncert dla niej samej również miał szczególnie istotne znaczenie.

Po występie artystka znalazła też czas na spotkanie z fanami i rozmowę z wolontariuszami Homo-Homini. Koncert z pewnością jeszcze długo brzmiał będzie uszach jaworznickiej publiczności.