Kabaret Paranienormalni w Jaworznie – rozdajemy wejściówki

Kabaret Paranienormalni zaprezentują paranienormalny humor w skeczach już w piątek 9 listopada w Jaworznie w ramach VIP Tour.

REKLAMA

Występ odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków (ul. Inwalidów Wojennych 2), piątek 9 listopada, godzina 20:30.

Bilety w cenie 70 zł

Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” – komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym „Porsche”, gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich.

Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha, bo Artyści zapewniają XX minut nieprzerwanego śmiechu. Dlatego na chandry, lekarze zaczynają przepisywać bilety na Paranienormalnych. Występ kabaretu jest jak najlepsza, najszybsza i najtańsza z terapii… terapia śmiechem! A śmiech, to zdrowie!

Dla naszych czytelników mamy do rozdania 2 podwójne wejściówki na Kabaret Paranienormalni. Wystarczy udostępnić ten post na Facebooku i w komentarzu napisać swój ulubiony żart. Redakcja dokona subiektywnej oceny i wybierze ten żart, który wywoła u nas najwięcej uśmiechu.

Zabawa trwa do piątku 9 listopada do godz. 11:00. Wyniki ogłosimy w artykule, a z wygranymi osobami skontaktujemy się w wiadomości prywatnej na Facebooku.

NU

Wyniki rozdania:

Podwójne wejściówki na Kabaret Paranienormalni wygrywa: Karolina G. oraz Paulina D. Gratulujemy!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki