Aktywne Jaworznianki – odsłona szósta

W ramach cyklu „Aktywne Jaworznianki” zorganizowano kolejne prelekcje. Cykl kierowany jest do tych jaworznianek, które zamierzają w swym życiu dokonać zmian, niekoniecznie wielkich i przełomowych, ale za to bez wątpienia ulepszających ich codzienność.

REKLAMA

Pomysłodawcami tych bezpłatnych spotkań są Patrycja Kłósek, prowadząca centrum leczenia otyłości i bizneswoman Karolina Bobrowska. Tym razem 7 grudnia w sali obrad Urzędu Miejskiego prezentowano wykłady o taktykach zarządzania czasem w pracy i w życiu, asertywności i skutecznym samorozwoju.

Skoro za organizatorkami już pięć ciekawych i pożytecznych spotkań, to nie szukając daleko, co zmieniły owe spotkania w życiu samych organizatorek?

Każdy planuje swój czas, w sposób bardziej lub mniej udany. Niektórzy uznają, że to żadna filozofia ale dla innych to prawdziwe utrapienie i zawsze czasu im brakuje.

Naukowcy twierdzą, że tłumienie negatywnych emocji i działanie wbrew sobie powoduje uszczerbek na zdrowiu. Bycie asertywnym daje więc same korzyści.

Ostatni z wykładów spotkania dotyczył tego, jak usunąć wewnętrzne blokady, czyli był o skutecznym samorozwoju, który wszak jest warunkiem wszelakich życiowych sukcesów.

Ze spotkania wyszły z pewnością same zadowolone panie, którym nie straszny już będzie brak czasu, będą asertywnie i skore do pozytywnych zmian.