Jaworzno bez punktu po starciu z Bielskiem

Trzy sety rozegrali siatkarze MCKiS-u Jaworzno, w sobotę w hali na Os. Stałym ulegli drużynie BBTS Bielsko-Biała.

REKLAMA

Najbliżej szczęścia na ugranie seta jaworznianie mieli na początku spotkania. Początkowo gospodarze uzyskali kilkupunktową przewagę, którą po błędach w grze niezwłocznie stracili. W dalszej części seta gra była wyrównana, a skuteczne ataki Rafała Pawlaka pozwoliły na kontrolowanie gry. W decydującym momencie to jaworznianie prowadzili 23:21. Kilka piłek przyjezdnych i szkolne błędy gospodarzy sprawiają, że to bielszczanie najpierw wyrównują, potem wygrywają starcie 25:23.

W drugim secie jaworznianie od początku nie mogli nawiązać równorzędnej gry z drużyną gości. Bielszczanie dość łatwo objęli prowadzenie, a sposób gry MCKiS-u nie pozwolił na dogonienie rywali. Autowe zagrywki i źle stawiane bloki powodowały zwiększanie przewagi przez rywali. Kilka piłek setowych udało się co prawda obronić, ale ostatecznie podopieczni Mariusza Łozińskiego przegrali do 19.

Zacięta walka w trzecim secie i kilka naprawdę dobrych akcji w wykonaniu obydwu drużyn. Walka na najwyższym, wyrównanym poziomie. Do połowy seta wszystko wskazywało, że gospodarze mogą jeszcze zawalczyć o wygraną. Jednak kilka akcji gości doprowadziło do zwiększenia przewagi, a w końcówce partii, to oni kontrolowali już grę. Jaworznianie przegrywają spotkanie 0:3.

MCKiS Jaworzno – BBTS Bielsko-Biała 0:3
(23:25, 19:25, 22:25)

MVP: Jarosław Macionczyk

JG

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki