REKLAMA

Każdy, kto chce zerwać z problematycznym nałogiem, jakim jest alkoholizm, powinien wiedzieć wszystko na temat terapii esperalem. Terapia esperalem nie stanowi żadnego zagrożenia dla naszego organizmu. Dopiero w momencie spożycia alkoholu, możemy spodziewać się często tragicznych skutków ubocznych. Terapia ta ma dość specyficzne działanie, jednak jest ona w 100% skuteczna. Poniżej prezentujemy informacje odnośnie terapii leczenia z wykorzystaniem esperalu oraz kliniki we Wrocławiu oferujące tego typu zabieg.

Esperal – Najważniejsze informacje

Esperal, potocznie znany jako „wszywka” jest jedną z metod walki z alkoholizmem. Jego aktywny składnik, disulfiram powoduje w organizmie zatrzymanie trawienia alkoholu, czego skutki potrafią naprawdę zniechęcić do jego spożywania. To na wywołaniu awersji do trunków polega właśnie leczenie esperalem. Jedni wierzą w jego działanie, inni zupełnie je odrzucają, a tylko niewielu rozumie jakie warunki konieczne są do tego, by esperal przyniósł pożądane rezultaty. Czym jest popularna wszywka? Jakie jest jej działanie? Na czym polega zabieg wszycia esperalu?

Esperal – anty-alkoholowa wszywka

Disulfiram to czynny składnik esperalu, odpowiedzialny za blokowanie enzymu dehydrogenazy aldehydowej, odpowiedzialnego za rozkład alkoholu w wątrobie. Alkohol, który nie jest przez organizm trawiony gromadzi się w nim pod postacią aldehydu octowego. Objawy takiego nagromadzenia nie są przyjemne i to właśnie one mają działać odstraszająco na osobę uzależnioną poddającą się leczeniu esperalem. Przedsmak działania wszywki znają wszyscy, którzy choć raz mieli do czynienia z kacem, jednak działanie tabletek sprawia, iż efekt ten jest wielokrotnie silniejszy, pojawia się już po 10 minutach od spożycia alkoholu i trwa bez przerwy nawet do 10 godzin.

Esperal we Wrocławiu – kliniki leczenia alkoholizmu

Prezentujemy wrocławskie kliniki oferujące leczenie alkoholizmu z wykorzystaniem esperalu.

NGM Wrocław

ul. Generała Hallera 9/6 Wrocław

Strona www: Esperal Wrocław Nasz-Gabinet.pl

+48 880 808 880 lub +48 519 775 225

Wrocławski oddział ogólnopolskiej sieci klinik leczenia uzależnień od alkoholu zlokalizowany jest w centrum miasta, tuż przy skrzyżowaniu ulic Hallera i Powstańców Śląskich. Poradnia antyalkoholowa mieści się na 1 piętrze. W ofercie kliniki oprócz zabiegów leczenia esperalem znajdziemy także zabiegi detoksu alkoholowego oraz terapie alkoholowe prowadzone przez psychologów. Klinika wprowadziła także możliwość kompleksowego podejścia do leczenia alkoholizmu wprowadzając do oferty pakiety odwykowe składające się z zabiegu wszycia esperalu, detoksu alkoholowego oraz spotkań motywacyjnych ze specjalistami.

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki