REKLAMA

Brak zdolności kredytowej może być bardzo problematyczny. Jeśli nie potrafimy udowodnić, że jesteśmy w stanie pokryć raty na czas, większość banków prawdopodobnie nie udzieli nam swoich usług. Paradoksalnie, pożyczki są często ostatnim kołem ratunku dla osób zadłużonych, które usiłują kupić sobie nieco więcej czasu na spłatę zaległych zobowiązań finansowych. Na szczęście są metody, aby potrzebne pieniądze uzyskać już w kilka chwil.

Jak skutecznie wyjść z zadłużenia?

Nawet jeśli będziemy pozbawieni gotówki oraz oszczędności na koncie bankowym, to istnieje duża szansa, że wciąż dysponujemy własnym domem, samochodem, biżuterią czy mieszkaniem. Nie trzeba koniecznie wyprzedawać swojego majątku – wystarczy użyć go jako zastawu. Niestety, decydując się na tak radykalne środki trzeba mieć na uwadze, że w razie niemożności spłaty zaciągniętej pożyczki, bank może rościć sobie prawa do naszej posiadłości. Właśnie z tego powodu powinno się zachować dużą ostrożność, a najlepiej posłużyć się radą profesjonalistów. Bardzo atrakcyjne wydają się oferty firm, które pomagają swoim klientom w negocjacjach z bankami i firmami pożyczkowymi. Za pośrednictwem takiej firmy można uzyskać naprawdę atrakcyjne warunki umowy, wliczając w to:

  • Obniżone raty
  • Wydłużony okres spłaty kredytu
  • Konsolidacja długu
  • Kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej

Perspektywa ta wydaje się o wiele bezpieczniejsza niż ciągłe balansowanie na skraju bankructwa. Jeśli myśli się racjonalnie i nie podejmuje pochopnych decyzji, to bardzo łatwo jest wyjść z dołka finansowego.

Czy zastawienie własnego mieszkania to dobry pomysł?

Decydując się na kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej powinno się upewnić, że będziemy w stanie go spłacić. Przed podpisaniem umowy należy dobrze przeanalizować własne zarobki i oszczędności. Jest to bardzo prosty sposób na szybkie uzyskanie pieniędzy, lecz pokrywamy go własnym domem. Rozwiązań takich nie można wybierać pod wpływem emocji – najlepiej jest uprzednio skonsultować się z doradcą finansowym np pod adresem https://www.banksecrets.eu/ro/.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki