SM Górnik remontuje klatki schodowe

Czy upał czy mróz, Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik dba o swoje zasoby i mieszkańców. Aktualnie odbywają się remonty klatek schodowych aby te były świeże, czyste i uporządkowane.

REKLAMA

Obecnie prowadzone są remonty klatek schodowych przy ulicy Wilczej 40.

Od tygodnia malarze szlifują ściany, łatają dziury po kołkach lub uzupełniają większe brakujące fragmenty tynku. Pomalowane zostaną również barierki i lamperie.
Barierki, to ważna rzecz szczególnie dla osób starszych. To wielkie ułatwienie w pokonywaniu schodów.

Jak widać na filmie w tej klatce wszystko zostało już zagruntowane, jeszcze tylko szlifowanie maszynowe i będzie można malować. Pracownicy zdradzili nam, że w klatce będą dominowały szarości, a jej remont zakończy się na początku lutego.
Ważnym aspektem remontu jest również uporządkowanie infrastruktury teletechnicznej. Ekipa remontowa instaluje odpowiednie korytka, a w miejscu gdzie się da prowadzi przewody pod tynkiem. Te prace umożliwiają również spółdzielcom podłączanie się do szerokopasmowego internetu.

Pracy pozostaje jeszcze wiele, ale remonty wszystkich klatek ujęte są w harmonogramie i tylko czekać, aż cały zasób spółdzielni zostanie wyremontowany.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki