Znamy wyniki badań internetu w Jaworznie. Najszybszy Art-Com

Czy ktoś z nas wyobraża sobie życie bez internetu? Chyba nikt. Jednak nie wszyscy zastanawiają jak to działa że możemy w domu oglądać multimedia w coraz lepszej jakości nie martwiąc się o jego prędkość.

REKLAMA

Firma SpeedTest.pl badająca prędkość internetu w Polsce opublikowała statystyki dotyczące badań prędkości osiąganych w Jaworznie. W statystykach już drugi rok z rzędu pośród czterech czołowych dostawców najlepiej wypadł lokalny dostawca internetu firma ART-COM.

– Jesteśmy liderem nie tylko pod względem szybkości pobierania i wysyłania danych, ale także MAmy najniższe wartości parametru PING. – mówi Sebastian Pycia z ART-COM.

Statystyki zbierane są od wielu lat przez serwis speedtest.pl. Wyniki wszystkich wykonywanych przez internautów pomiarów zostały opublikowane na stronie http://www.speedtest.pl/ranking_isp, gdzie prezentowane są w formie tabel.

Statystki pobierania/wysyłania danych wśród czołowych dostawców usługi internetowych w naszym mieście przedstawiają się następująco:

Statystyki roczne pobierania i wysyłania danych (2017)

Firma ART-COM dostarcza internet w Jaworznie od 1994 roku. Posiada własną infrastrukturę światłowodową, która pozwala mu konkurować z największymi ogólnopolskimi dostawcami internetu.

W niektórych lokalizacjach internet w Jaworznie może działać naprawdę szybko. – Od 8 stycznia wprowadzamy do oferty nowe taryfy do 500 Mbit/s – dodaje Sebastian Pycia.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki