Skończyły się ferie zimowe. W wielu placówkach prowadzących kursy i szkolenia na terenie Jaworzna rozpoczął się wiosenny nabór na zajęcia dla dzieci i młodzieży. Również w Akademii Edukacji IQ ruszyły kolejne zapisy do grup językowych dla dzieci, których rodzice chcą aby ich pociechy rozpoczęły swoją przygodę z językiem angielskim.

Angielski dla dzieci w Akademii Edukacji IQ

REKLAMA

Akademia Edukacji IQ, która działa na jaworznickim rynku usług już prawie 10 lat, ma bogate doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. W placówce zajęcia prowadzone są autorską metodą, która ma na celu nie tylko rozbudowanie zasobu słownictwa, ale także naukę gotowych struktur, dzięki którym dzieci potrafią budować całe zdania po angielsku.

Stawiamy na małe, kameralne grupy i jesteśmy konkurencyjni cenowo – mówi Karolina Labocha, właścicielka Akademii Edukacji IQ. – Grupy dobieramy tak, aby dzieci dobrze się w nich czuły, były dopasowane pod względem poziomu języka i szybkości z jaką przyswajają wiedzę. Tworzy to dobrą atmosferę na zajęciach i najmłodsi nie mają poczucia, że nie są w stanie nadążyć za materiałem.

Często wielu rodziców zadaje sobie pytanie: Czy jest sens rozpoczynać naukę języka obcego, jeśli nasze dziecko jeszcze dobrze nie mówi po polsku? Czy powszechnie zachwalane metody nauczania języków najmłodszych są skuteczne i czy nie zrobimy dziecku krzywdy rozpoczynając naukę zbyt wcześnie? Dlatego w Akademii Edukacji IQ dokłada się wszelkich starań aby dzieci nie czuły się zestresowane nauką.

W naszej firmie uczymy dzieci od wielu lat – mówi Karolina Labocha, właścicielka Akademii. – Muszę powiedzieć, że niezmiennie zaskakują nas swoimi zdolnościami i łatwością z jaką przyswajają materiał. Staramy się nie odbierać najmłodszym radości wieku dziecięcego, ale przy okazji zabawy zaznajamiać je z coraz to szerszym zasobem słownictwa i gotowych zdań.

Ważne jest też otoczenie w jakim odbywa się nauka. W siedzibie firmy przy ul. Farnej 8 powstała specjalna sala dedykowana najmłodszym. Dzieci mają swój specjalny kącik z zabawkami, dziecięcymi mebelkami oraz maskotkę szkoły, która towarzyszy im w zajęciach.

Od ubiegłego roku Akademia Edukacji IQ ma nowego „nauczyciela”. Jest nim kot Ajkuś – wyjaśnia właścicielka firmy. – Maskotka bardzo podoba się dzieciom i często towarzyszy im w zajęciach. Ajkuś reklamuje też naszą akademię na gadżetach firmowych. Zachęcamy zatem Państwa do odwiedzenia naszej szkoły i zapoznania się z możliwościami jakie daje nauka w naszej placówce!

O Akademii Edukacji IQ

W Akademii Edukacji IQ mieści się przy ul. Farnej 8 i pracuje w niej około 20 lektorów z Polski i z zagranicy. W ofercie znajdują się języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski i ukraiński. W szkole uczą się dorośli, dzieci i młodzież.

Więcej informacji można znaleźć na facebooku wpisując w wyszukiwarkę: Akademia Edukacji IQ lub dzwoniąc pod numer telefonu: 691- 296- 310.

Materiały Akademii Edukacji IQ.