Bezpłatna wycieczka po wodociągach

Przypadający na 22 marca Światowy Dzień Wody będzie okazją, aby przybliżyć mieszkańcom Jaworzna system gospodarki wodnej.

REKLAMA

W związku z tym Wodociągi Jaworzno zapraszają mieszkańców na jedenastą już wycieczkę pod hasłem Dzień Otwarty Wodociągów Jaworzno, który odbędzie się w sobotę, 23 marca.
Podczas zwiedzania siedziby spółki zaprezentowane zostanie stanowisko dyspozytora, pod którym działa bezpłatny numer 994 a także urządzenia stosowane w sytuacjach awaryjnych, takie jak “permalogi”, “wodoerka”, “ozonatorka”. Wycieczka obejmuje również zwiedzanie ujęcia wody pitnej Piaskownia, bazy sprzętowej przy ul. Św Wojciecha, laboratorium analiz jakościowych wody oraz teren oczyszczalni ścieków w Jeleniu.

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń, które będą przyjmowane od 4 do 15 marca pod numerem telefonu 32 318 60 64 lub w siedzibie Wodociągów Jaworzno, ul. św. Wojciecha 34 w godz. Od 7.00 do 15.00.

Udział w wycieczce jest bezpłatny, organizator zapewnia transport między obiektami. Zbiórka i wyjazd spod Galeny o godz. 9.00, powrót w to samo miejsce około 14.30.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki