Jaworznianka edukatorem w szkole mistrzyni świata NAILPRO

Wielkim osiągnięciem może pochwalić się jaworznianka Monika Szlósarczyk, stylistka paznokci, właścicielka salonu Malowana Lala. Niedawno zdobyła prestiżowy tytuł edukatora w szkole Viktorii Klopotovej, wielokrotnej mistrzyni świata i Europy, zdobywczyni najważniejszych nagród w branży paznokciowej.

REKLAMA

Właścicielka międzynarodowej marki NL n.o.b.e.l. odwiedziła Jaworzno i osobiście opowiedziała nam o sukcesie stylistki z Jaworzna.

– Mamy tutaj świetną osobę, Monikę Szlósarczyk, która została instruktorką międzynarodowej marki NL N.o.b.e.l. – to marka paznokciowa, która tworzy perfekcyjne produkty – opowiada Viktoria Klopotova, mistrzyni w stylizacji paznokci.  

Szkoła Viktorii Klopotovej działa nie tylko w Polsce, ale i na Ukrainie, w Bułgarii, Hiszpanii i Rumunii. Mistrzyni wykłada zaś tajniki stylizacji paznokci w całej Europie i Azji. Jak swoją przygodę z nauką u Viktorii Klopotovej wspomina sama Monika Szlósarczyk?

– Zawsze miałam z tyłu głowy, że chcę pracować z najlepszymi. Szczęśliwie się stało, że znalazłam Viktorię w internecie i pomyślałam „Dlaczego nie? Spróbuję!”. Tak zaczęła się moja historia, wiele miesięcy nauki nauki w szkole Viktorii Klopotovej, z wieloma stylistami – wspomina Monika Szlósarczyk z salonu Malowana Lala.

Tytuł edukatora świadczy o najwyższych kompetencjach w dziedzinie estetyki paznokciowej. Teraz, w salonie Malowanej Lali, jaworznianki mają na wyciągnięcie ręki jakość usług na międzynarodowym poziomie.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki