Pawilon 72 na Podłężu kwitnie

Długo wyczekiwany przez mieszkańców Podłęża Pawilon 72, którym Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik zastąpiła stary Pewex rozwija się w niezwykle szybkim tempie.

REKLAMA

Oprócz wcześniej przedstawianych placówek usługowych i handlowych mamy już nowe, takie jak optyk z najnowszymi modelami okularów, miejsce, gdzie zaopatrzymy się w wygodny materac i coś dla pań – butik z super modnymi ubraniami.

Każda galeria posiada miejsce, gdzie po zakupowym szaleństwie można odpocząć przy kawie, ciastku czy nawet pizzy. Nie inaczej jest w Pawilonie 72.

Można napić się dobrej kawy, zjeść smaczną włoską pizzę. Stopniowo będziemy wprowadzać makarony, lody – powiedział właściciel Ryszard Siedlarz.

Największym hitem kawiarni, który zainteresuje nie tylko mieszkańców Podłęża na pewno będą lody i to nie byle jakie.

Gdy tylko pogoda pozwoli i ruszy produkcja w Bukownie, będzie można te lody u nas zjeść – zachęca właściciel.

Ale to jeszcze nie wszystko. 8 marca kawiarnia przygotowała niespodzianki dla pań.

Ze względu na to, że kawiarnia została otwarta dość późno, robimy spontaniczny Dzień Kobiet. Dla każdej pani, która nas odwiedzi, przygotowaliśmy niespodziankę – mówi Ryszard Siedlarz.

Niebawem powstanie w kawiarni kącik dla najmłodszych. I to też jeszcze nie wszystko. Wszyscy miłośnicy sportu będą mogli obejrzeć transmisje na żywo ligi mistrzów.

Już w połowie marca do pawilonu będzie można wyskoczyć po świeże pieczywo i nie tylko, swój sklep otwiera tam bowiem piekarnia Czernichów.

Czyli Pawilon 72 przy ul. Piłsudskiego to świetne centrum handlowe na Podłężu.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki