REKLAMA

Pieczątka to jedno z najbardziej niepozornych akcesoriów biurowych. Można ją znaleźć niemal na każdym biurku i w większości teczek biznesowych. Przydaje się wiele razy każdego dnia. Czy jednak wiedziałeś, że przy jej pomocy możesz zrobić znacznie więcej niż tylko ostemplować faktury, rachunki i umowy? Zobacz, jak jeszcze można wykorzystać pieczątki.

 

Pieczątki ułatwiają przedsiębiorcom pracę na wiele sposobów – zwłaszcza obecnie, gdy możliwości produkcyjne znacznie zwiększyły ich funkcjonalność. Jak skorzystać z ich możliwości? Oto kilka inspiracji.

  1. Pieczątka jako wizytówka

Wizytówka to podstawowe wyposażenie każdego człowieka biznesu. Co jednak, jeśli nowa partia wizytówek jeszcze nie wyszła z drukarni, a Ty chcesz w estetyczny i profesjonalny sposób przekazać swoje dane kontaktowe potencjalnemu klientowi lub kontrahentowi? Właśnie wtedy możesz skorzystać z pieczątki. Zamów ją w wielokolorowej wersji, z logo Twojej firmy. Teraz wystarczy taki stempel przybić – np. w kalendarzu partnera czy na kartce i gotowe!

  1. Pieczątka jako kwitek do odbioru

Prowadzisz działalność rzemieślniczą lub usługową – np. pralnię, pracownię szewską czy punkt dorabiania kluczy – lub przyjmujesz od klientów rzeczy na przechowanie? Zastąp odręcznie wypisywane „kwitki” do odbioru profesjonalnym stemplem w kształcie tabeli. Pieczątka może posłużyć jako wielokrotnie powielany formularz. Dzięki niej usprawnisz obsługę.

  1. Pieczątki – zastosowanie jako bilet wstępu

W tej roli pieczątki są wykorzystywane m.in. na dyskotekach i w klubach. Tu imprezowiczom trudno byłoby mieć pod ręką bilet wstępu na zabawę. Problem rozwiązuje właśnie pieczątka, najlepiej z tuszem UV. Wystarczy taki stempel przybić np. na dłoni osoby, która kupiła bilet – pozostanie on na skórze do końca wieczoru, będzie niewidoczny (tylko pod specjalną lampą) i wygodny do noszenia.

  1. Pieczątka w szkole

Choć pieczątki znajdują zastosowanie głównie w przedsiębiorstwach, można je wykorzystać również w placówkach edukacyjnych. Zamów takie, które zamiast zwykłych napisów mają np. kolorowe, uśmiechnięte buźki czy gwiazdki. Przybijaj je na uczniowskich pracach, aby wynagradzać je za nie w nietypowy sposób. Rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza podczas pracy z młodszymi dziećmi.

Pamiętaj: jeżeli stemple mają spełnić swoją rolę niezawodnie, wybierz modele wykonane w oparciu o najnowsze technologie – np. błyskową. Pracują nawet 7x dłużej niż tradycyjne stemple, mogą przybrać rozmaite kształty i rozmiary oraz zapewniają wygodę pracy. Takie pieczątki w Warszawie i innych miastach znajdziesz w punktach oferujących stemple Modico. Są wykonywane nawet w 15 minut, jest więc wysoce prawdopodobne, że potrzebną pieczątkę otrzymasz „na poczekaniu”.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement