Drift wśród opon! Wkrótce ruszy tor kartingowy

Wystarczy 140 centymetrów wzrostu i odrobina motoryzacyjnej smykałki, by poszaleć na torze kartingowym w Jaworznie. Już w najbliższych dniach, kiedy pogoda dopisze, możemy spodziewać się hucznego otwarcia.

REKLAMA

– Zrobiliśmy to z myślą o tym, że w Jaworznie nie ma jeszcze takiego toru, a ludzie są bardzo zainteresowani – mówi Kamil Oleksy, ForzaKart

Tor powstał przy ul. Grunwaldzkiej 263, a do dyspozycji klientów będzie kilkanaście maszyn. Ku uciesze fanów podwyższonej adrenaliny, zamiast pedałów znajdziemy w nich silniki. Do ilu kilometrów na godzinę rozpędzimy się na torze?

– Prędkość będzie osiągała nawet 50 km/h. Jest to dość sporo, aczkolwiek gokarty są bardzo bezpieczne – zapewnia Kamil Oleksy. 

Ceny przejażdżek zaczynają się już od 24 zł. Tor kartingowy będzie można zarezerwować na wyłączność, albo kupić przejażdżkę na minuty. Właściciele zapowiadają też możliwość zorganizowania tam większej imprezy.

Jeśli jesteście chętni na darmowe wejściówki, możecie zgarnąć je w konkursie organizowanym TUTAJ przez  ForzaKart i Prestige Garage . My wkrótce także zorganizujemy dla Was podobne rozdanie!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki