Z Jaworzna na scenę Szansy na Sukces

Na co dzień uczy się w Jaworznie, ale tym razem zobaczymy go nie na szkolnym korytarzu, lecz na scenie kultowego talent show. Sargis Davtyan to młody chłopak, w którego duszy muzyka gra od najmłodszych lat. 

– Przygoda z muzyką i ta pasja zaczęły się od wczesnych lat. Już od pierwszej klasy podstawówki zaczęło się moje odkrywanie talentu – mówi Sargis Davtyan.

REKLAMA

Chłopak ma za sobą także pierwszy, autorski projekt – w internecie można posłuchać piosenki, którą sam napisał i skomponował.

– Piosenka jest o miłości, o problemach, jakie się z nią łączą, o przemyśleniach, jeśli chodzi o miłość – kontynuuje młody muzyk. 

Mijały kolejne przeglądy artystyczne, pierwsze próby samodzielnego muzykowania, aż wreszcie przyszedł czas spróbować swoich sił w talent show. Sargis wybrał się na casting, po czym odebrał szczęśliwy telefon. Także na właściwych nagraniach do programu czekało go wiele emocji.

Kiedy zobaczymy ucznia jaworznickiej szkoły na szklanym ekranie?

– Wszystkich serdecznie zapraszam 21 kwietnia, w Wielkanoc, żebyśmy wszyscy razem zasiSzedli na kanapach i obejrzeli odcinek, w którym też się pojawię (…) o 15:15 w TVP2zachęca Sargis.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki