Wiceminister Michał Wójcik na spotkaniu w Jaworznie

Jaworznicka Zjednoczona Prawica zaprosiła na ciekawie zapowiadające się spotkanie otwarte. I tak 13 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej pojawiło się liczne grono jaworznian. Współorganizatorem spotkania był Marcin Kozik.

REKLAMA

Zaproszony na spotkanie wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik przyjechał z Katowic, z właśnie rozpoczętego Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Poruszano na nim tematy, które w efekcie tych rozmów powinny ułatwić funkcjonowanie przedsiębiorcom.

Do rozmowy zaproszono tez Michała Wosia, członka Zarządu Województwa Śląskiego. Pełniąc obowiązki wiceministra sprawiedliwości wraz z zespołem zbudował tzw. rejestr pedofilii. Co z perspektywy dzisiejszych pierwszych stron gazet wydaje się szczególnie istotnym w pracach Ministerstwa Sprawiedliwości?

W spotkaniu z jaworznianami udział wziął również Józef Kubica, kandydat w wyborach do Parlamentu Europejskiego z ramienia PiS. Trwa tzw. europejski „Green Week” – Zielony Tydzień, mający stanowić laboratorium pomysłów na ochronę środowiska. Jako że Józef Kubica jest leśnikiem ten temat jest dla niego szczególnie istotny.

Spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie. Dobrze jest spotkać polityków oko w oko i wyrobić sobie w takich bezpośrednich spotkaniach własny osąd na sprawy.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. „Do rozmowy zaproszono tez Michała Wosia, członka Zarządu Województwa Śląskiego. Pełniąc obowiązki wiceministra sprawiedliwości wraz z zespołem zbudował tzw. rejestr pedofilii.”
    Nie słyszałem o takim członku Rządu.