Wynajem agregatów prądotwórczych – co warto wiedzieć?

dav
REKLAMA

Wiele osób z różnych powodów decyduje się na wynajem agregatów prądotwórczych. Tego typu urządzenia doskonale sprawdzają się w miejscach, w których nie ma źródła energii elektrycznej, na przykład podczas imprezy plenerowej. Co warto wiedzieć na temat agregatów prądotwórczych i ich wynajmu? Zachęcamy do lektury!

Czym jest agregat?

 Agregat, inaczej generator prądu, to urządzenie, które jak sama nazwa wskazuje, produkuje prąd. Agregaty wyposażone są w silnik benzynowy lub diesel. Wyróżniamy agregaty jedno- i trójfazowe, w zależności od preferencji i potrzeb możemy zdecydować się na agregat różnej wielkości.

Zastosowanie agregatów

Jak już wspomnieliśmy, agregat znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest prąd, a nie ma źródła energii. Najczęściej agregaty wykorzystywane są:

  • podczas eventów i różnego typu imprez plenerowych
  • w wesołych miasteczkach
  • na placach budów
  • podczas awaryjnego zasilanie różnego typu obiektów
  • do zasilania sprzętu medycznego
  • w bankach halach i magazynach

Kupno czy wynajem agregatu?

Jeśli używamy agregatu niemal przez cały czas, odpowiednim dla nas rozwiązaniem będzie zakup agregatu. W przypadku, gdy urządzenie jest nam potrzebne tylko sporadycznie, na przykład kilka razy w roku, dużo korzystniejszą opcją będzie wynajem urządzenia.

Firmą, która przygotowała bardzo korzystną ofertę wynajmu agregatów jest WA-TECH.

WA-TECH – oferta

Firma WA-TECH przygotowała kompleksową ofertę – oferuje zarówno wynajem różnego typu agregatów, jak również transport urządzeń w dane miejsce, odpowiednie okablowanie oraz obsługę odpowiednio przeszkolonego zespołu. Firma proponuje różne modele agregatów, dzięki czemu zainteresowany może wybrać urządzenie, które będzie w 100% dostosowane do potrzeb zainteresowanego.

Warto tutaj dodać, że firma zajmuje się nie tylko wynajmem, ale również sprzedażą agregatów, w ofercie dostępne są agregaty o mocy od 3 kW do nawet 500 kW.

Wynajem agregatów – cena

Firma proponuje wynajem agregatów na bardzo korzystnych cenowo warunkach:

  • 10kW -30kW – 390 zł netto / doba
  • 30kW-100kW – 490 zł netto / doba

Cena wynajmu może ulec zmianie w zależności od tego, na jak długi czas dane urządzenie będzie wypożyczone.

Na koniec

Jeśli więc szukacie atrakcyjnej oferty wynajmu agregatów podpowiadamy, że firma WA-TECH przygotowała wiele ciekawych propozycji. W ofercie dostępne są agregaty o różnej mocy i wielkości – wszystkie w atrakcyjnych cenach. Ponadto, fachowcy z pewnością pomogą w doborze odpowiedniego w danym przypadku urządzenia.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki