Wynajmują mieszkania w drodze przetargu

Chcesz wreszcie się usamodzielnić, ale nie masz pojęcia, jak zacząć? A może potrzebujesz po prostu niewielkiego, przytulnego mieszkania? Już wkrótce Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik przeprowadzi przetarg na kawalerkę przy alei marszałka Józefa Piłsudskiego. 

REKLAMA

Wystawiony na licytację lokal składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Przyporządkowane do niego jest także pomieszczenie w piwnicy o pow. 3,09 m2. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze, a jego pow. użytk. to nieco ponad 35 m². Lokal znajduje się w bloku przy: al. marsz. Józefa Piłsudskiego 33/18.

Stawka wyjściowa czynszu wynosi 5,00 zł/m². Postęp licytacji stawki to natomiast 0,50 zł/m². Mieszkanie można zobaczyć 18 czerwca w godzinach od 13.00-14.00. Przetarg odbędzie się w Administracji Domów Spółdzielczych przy ul. Paderewskiego 15
już 25.06  o godz. 13.00.

W przetargu udział może wziąć każdy. Jedyne wymagania to wpłata wadium oraz brak zobowiązań finansowych wobec Spółdzielni. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej SM Górnik, a jeśli preferujecie kontakt osobisty – wszystkiego dowiecie się w dziale Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi przy ul. Paderewskiego 15, pokój 26.

 

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki