Konkurs „Talent i Praca” – wpłynęły zgłoszenia

Tegoroczna edycja Konkursu „Talent i Praca” na najlepszego maturzystę Jaworzna wkracza w kolejny etap. Do redakcji „Co Tydzień” wpłynęły zgłoszenia z trzech jaworznickich liceów. 

REKLAMA

We wtorek 23 lipca zamknięte koperty z godłami odebrała Janina Dębska Bębenek – organizator konkursu a zarazem wraz z mężem prof. Marianem Bębenkiem fundatorka nagrody z przedmiotów humanistycznych i historyczno społecznych.

Corocznie od 12 lat w Konkursie „Talent i Praca” wyłaniani są najlepsi maturzyści Jaworzna z przedmiotów humanistycznych i historyczno-społecznych, matematyczno – fizycznych i biologiczno-chemicznych. Decyzję o przyznaniu nagrody podejmuje pięcioosobowe jury.

Przewodniczący jury dr hab. Artur Żurawik, sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach zwołuje i prowadzi wszystkie spotkania sądu konkursowego. Po zamknięciu prac jury sekretarz jury ujawnia nazwiska laureatów w każdej kategorii.

Każdy z dotychczasowych laureatów konkursu z konsekwencją realizuje swoje plany zawodowe, są świetnymi studentami. Tak więc potwierdza się opinia, że konkurs wyłania najlepszych z najlepszych.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki