Na zakupy do Pawilonu 72

To tam mieszkańcy nie tylko Podłęża, ale i innych części Jaworzna, przyjeżdżają zrobić zakupy, skorzystać z usług i spędzić czas. Zajrzeliśmy do Pawilonu handlowego przy Piłsudskiego 72 sprawdzić ofertę dostępnych tam salonów.

REKLAMA

W zarządzanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową Górnik obiekcie znajdziemy sklepy, w których kupimy to, co niezbędne każdego dnia – świeże pieczywo, produkty spożywcze czy kosmetyki.

– Mamy w ofercie nasz chlebek jaworznicki, ciasta domowe, lody rzemieślnicze i torty artystyczne  – mówi Paulina z Piekarni Czernichów.

– Mamy szeroki asortyment, świeże bułeczki, świeże mięso i przede wszystkim miłą obsługę – zapewniają Ola i Agnieszka ze sklepu Lewiatan.

Zadbamy tam nawet o dobry sen.

– Zajmujemy się przede wszystkim doradztwem profesjonalnym materacy. Naszym konikiem są materace dobrej jakości, zapewniające zdrowy, komfortowy sen  – informuje pan Tomasz z Centrum Sypialni.

Przy okazji zakupów znajdzie się też miejsce, do którego możemy wstąpić na kawę i lody.

– Są to lody z firmy Karolczyk z Bukowna, z wieloletnią tradycją. Polecamy gorąco te lody – zachęca pan Ryszard z kawiarni “Ławczanka”.

W Pawilonie 72 są także lokale, w których mieszkańcy mogą uzupełnić swoją garderobę.

– Jesteśmy w butiku Lala Love, oferujemy odzież dla kobiet. Mamy tutaj ciuszki dla każdej z pań, każda znajdzie tu coś dla siebie – mówi Nikola z butiku Lala Love. 

– Zapraszamy do nowego sklepu Stanikowe Rewolucje, w swojej ofercie posiadamy szeroką rozmiarówkę miseczek od A do S – informuje ekspedientka salonu Stanikowe Rewolucje. 

Nie tylko produkty, ale i usługi są dostępne w centrum handlowym.

– Czyścimy wodnie i chemicznie. Zapraszamy do oddawania do nas rzeczy począwszy od odzieży, przez koce, pokrowce na materac, czyścimy dywany  – wylicza Izabela, Dobra Pralnia.

– Możemy tutaj skorzystać z usług medycyny estetycznej, Na przykład z nici zagęszczających, z wypełniania kwasem hiauluronowym, wykonujemy także nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne  – informuje Paulina, Świat Piękna. 

– Od tego roku otwarliśmy nowe biuro PZU, gdzie klienci mogą zawrzeć nowe ubezpieczenia lub wznowić te, które kontynuują. Najczęstsze są polisy komunikacyjne, bo każda osoba, która ma samochód, musi mieć ubezpieczenie – mówi Dariusz z Agencji PZU. 

– Jesteśmy w Optyk Punkt Widzenia, dla jaworznian oferujemy tutaj okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne,  progresywne, fotochromowe. Dla dzieci, dla młodzieży, dla dorosłych – zachęca Jakub, Optyk Punkt Widzenia.

W jednym budynku załatwimy tam więc wiele różnych spraw, kupimy najpotrzebniejsze rzeczy, a nawet zadbamy o siebie. A wszystko to blisko domu, na wyciągnięcie ręki.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki