Manhattan Trzebinia zwycięzcą 7. Turnieju o Puchar Prezydenta w Piłce Nożnej

Piłka nożna króluje ostatnio w Jaworznie, czy to za sprawą rozgrywek ligowych, czy to za sprawą amatorskiej ligi Salos. W sobotę 24 sierpnia na stadionie przy Moniuszki odbył się turniej piłki nożnej siódemek.

REKLAMA

Do turnieju przystąpiło 8 drużyn, przy czym 4 z nich reprezentowało miasto Jaworzno. Drużyny podzielone na 2 grupy walczyły o punkty, które dawały im awans do dalszych potyczek po wyjściu z poszczególnych grup. I tak w grupie A zmierzyły się ze sobą: Azot Biznes Park, Wyindywidualizowani Z., Autofiko oraz Manhattan Trzebinia. W grupie B wystąpili: Poldex J-no, ZZ Kadra Bielszowice, No Name oraz AKS Grzybowice.

Po zaciętych meczach, w rundzie pucharowej znalazły się 4 drużyny. A były to: Azot Biznes Park, która zagrała w dalszej części z AKS Grzybowice (0:2) oraz ZZ Kadra Bielszowice, która po serii karnych przegrała kolejny mecz z Manhattan Trzebinia (0:0),  (1:3 w karnych).

Niespodzianek nie było, a do decydujących starć dostali się faworyci turnieju. Emocji w meczach o trzecie miejsce oraz w meczu finałowym nie brakowało. W starciu o trzecie miejsce Azot BP ostatecznie uległ drużynie ZZ Kadra Bielszowice 1:2. Natomiast drużyna Manhattanu Trzebinia pokazała kolejny raz, że rozstrzyganie meczów za pomocą karnych nie jest im straszne. Po remisowym, bezbramkowym wyniku w normalnym czasie gry, drużyna z Trzebini pokonała w karnych drużynę AKS-u Grzybowice 3:1. Tym samym puchar prezydenta powędrował do Trzebini.

jargal 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki