Mieszkanka naszego miasta prosi o pomoc w zbiórce pieniędzy na wózek elektryczny, który bardzo mógłby jej aktywnie uczestniczyć w wychowywaniu synka.

REKLAMA

Pani Maria od urodzenia choruje na artrogrypoze, która powoduje sztywnienie oraz przykurcze stawów. Pomimo choroby jaworznianka stara się żyć jak każdy inny człowiek. Ponad rok temu urodziła synka, który z dnia na dzień jest coraz bardziej aktywny, a Pani Maria bardzo chciałaby bez ograniczeń uczestniczyć we wspólnych spacerach i zabawach.

Dzięki wózkowi elektrycznemu Pani Maria będzie miała dużo większe możliwości, żeby wspólnie z mężem wychowywać synka. Ponadto taki wózek sprawi również, że stanie się bardziej samodzielna i niezależna.

Niestety sprzęt medyczny dostosowany do schorzenia Pani Marii jest bardzo kosztowny (około 30.000 zł). Dzięki zbiórce mogą spełnić się marzenia jaworznianki o aktywnym uczestniczeniu w wychowywaniu syna. Liczy się każda złotówka. Nawet najmniejsza kwota ma ogromną wartość, szczególnie że zbiórka kończy się za niecałe 4 dni.

Link do zbiórki TUTAJ

zdjęcie: https://zrzutka.pl/peyuep

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki