Studiuj w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu – filia Jaworzno, to najbardziej wyspecjalizowana w obszarze bezpieczeństwa uczelnia w kraju. Kształcąc – łączy teorię z praktyką, uwzględniając potrzeby rynku. W oparciu o wiedzę i kompetencje fachowców-praktyków proponuje szeroką ofertę kształcenia. Kształci kadry dla służb , administracji publicznej, instytucji oraz przedsiębiorstw. Umożliwia nabycie kompetencji w kluczowych dla państwa i gospodarki obszarach, w których popyt na specjalistyczną wiedzę i umiejętności ciągle się powiększa. Skutecznie przygotowuje absolwentów do wejścia na rynek pracy. Wybierz Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa, aby być wśród Nich. Sprawdź nasze oferty!

REKLAMA

Zapraszamy na studia I stopnia (licencjackie) na kierunku BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE o specjalnościach między innymi z zakresu BHP, Ceberterroryzmu, Komunikacji wizerunkowej, Kryminalistyki śledczej, Psychologii bezpieczeństwa, Public Relations w Bezpieczeństwie, Służb więziennych, specjalnych, granicznych i policyjnych.

Nasza oferta zawiera również studia podyplomowe dotyczące m.in. Bezpieczeństwa antyterrorystycznego, Inspektora danych osobowych, Języka obcego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, Logopedii, Menedżer turystyki zdrowotnej, Neuropsychologii klinicznej, Cyberbezpieczeństwa, Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, Psychologii dochodzeniowo-śledczej, Resocjalizacji, Terapii pedagogicznej w szkole podstawowej, Zarządzania BHP, bezpieczeństwem państwa, oświatą, zasobami ludzkimi itp.

Prowadzimy szereg szkoleń i konferencji

Zachęcamy do podjęcia decyzji studiowania z nami!

https://www.wsb.net.pl/