Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie informuje o zmianach na wybranych liniach w związku z organizacją wyścigu Tour de Pologne. Wszystkie aktualne informacje o planowanych zmianach w kursowaniu autobusów dostępne są na stronie internetowej PKM Jaworzno.

REKLAMA

We wtorek, 6 sierpnia wprowadzone zostaną liczne zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w Jaworznie. Aby ułatwić planowanie podróży na ten dzień został przygotowany specjalny rozkład jazdy, który jest już dostępny na stronie TUTAJ. Podczas wyścigu na strategicznych przystankach obecni będą pracownicy PKM Jaworzno, którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Od około godz. 11:40 do około godz. 12:20 większość kursów autobusów może natrafić na dodatkowe utrudnienia w czasie przejazdu głównego peletonu wyścigu Tour de Pologne. Kursy realizowane będą z opóźnieniem tuż po otwarciu dróg.

Rozpiska zmian w rozkładach kursowania autobusów dostępna na stronie: https://www.pkm.jaworzno.pl/www/2019/07/wyscig-tour-de-pologne-w-jaworznie-2/

info: UM Jaworzno

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki