Rozpoczyna się kolejna edycja projektu Jaworznickiej Izby Gospodarczej „Przedsiębiorcze Jaworzno 2019”. Tym razem inicjatywa została wzbogacona o wartości regionalne pt. „Regionalna Przedsiębiorczość Innowacyjność Śląska” i wsparta przez samorząd województwa śląskiego.

REKLAMA

W tegorocznej edycji projektu odbywają się szkolenia z zakresu przedsiębiorczości zorganizowane dla przedsiębiorców, ale również dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. To właśnie w tych młodych umysłach należy pielęgnować pierwsze pomysły związane z przedsiębiorczością.

Drugim elementem projektu jest konkurs, którego celem jest wyłonienie wśród jaworznickich i regionalnych firm najlepszych przykładów w obszarze przedsiębiorczości.
Kapituła konkursu wybierze wśród zgłoszonych form najlepsze w kategoriach: firma usługowa, firma produkcyjna, najlepszy towar eksportowy, debiut roku oraz manager roku.
Firmy usługowe i produkcyjne zostaną wybrane w kategoriach: firma mała – do 50 pracowników oraz duża – powyżej 50 pracowników.

Wśród wszystkich firm kapituła może przyznać nagrodę „Firma roku” dla wyróżniającej się na rynku działalności. Aby docenić również młode firmy, zarząd izby postanowił w tym roku przyznać nagrodę dla młodej firmy, która została założona w roku 2018 lub 2019.
Ostatnią kategorią, którą wspiera samorząd województwa śląskiego, jest „Eksportowy towar”. W tej kategorii nagroda zostanie przyznana dla firmy z województwa śląskiego, która swoim eksportowanym poza granice województwa produktem promuję innowacyjność w regionie.

Wszystkie nagrody mają na celu pokazanie szerszej publiczności dobrych przykładów firm, które bardzo dobrze radzą sobie na rynku, dając zatrudnienie oraz budując potencjał gospodarczy miasta i regionu.

Finał konkursu przewidziany jest na 15 listopada 2019 roku. Uroczysta gala odbędzie się w jaworznickim Teatrze Sztuk.

Firmy chcące wziąć udział w konkursie proszone są o wypełnienie wstępnej ankiety na stronie jig.jaw.pl.

Link do ankiety: https://forms.gle/AUPAHoPSFfC9L2uL9

Poznaliśmy najlepsze firmy i przedsiębiorców – Przedsiębiorcze Jaworzno 2018 – JIG

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki