Praca, praca

REKLAMA

Rynek pracy w Polsce jest bardzo chłonny. W obecnym czasie w wielu miejscach brakuje pracowników. Dotyczy to zarówno zawodów nieskomplikowanych, jak i wyspecjalizowanych branż z lepszymi zarobkami. Firmy poszukują obecnie ludzi do pracy nie tylko w Polsce. Naturalnym kierunkiem takich poszukiwań staje się wschodnia Europa, ze szczególnym wskazaniem na Ukrainę. Rekrutacja pracowników z Ukrainy może być dobrym rozwiązaniem dla szybko rozwijających się polskich firm z różnorodnych gałęzi przemysłu czy usług.

  1. Dobry pracownik zawsze potrzebny
  2. Konkretny partner
  3. Kuj żelazo póki gorące

Dobry pracownik zawsze potrzebny

W przypadku poszukiwań rąk do pracy, czy to na taśmie montażowej, w budownictwie, czy też w branży IT, profesjonalna pomoc w doborze pracowników jest zawsze przydatna. Zaoszczędzi nam ona wiele czasu i pozwoli pozyskać siłę roboczą, na której nam naprawdę zależy. Rozwiązaniem na dłuższą metę może być współpraca z wyspecjalizowanym pośrednikiem, jakim może być agencja pracy rekrutująca pracowników z Ukrainy. Agencja taka zna specyfikę tamtejszego rynku ogłoszeń, ma też know-how, który umożliwi jej pozyskanie najlepszych ludzi, w stosunkowo krótkim czasie, a to się zawsze liczy, zwłaszcza gdy nasza firma potrzebuje kompleksowych oraz szybkich rozwiązań w temacie zatrudnienia. Dobrym rozwiązaniem może być doświadczona firma pomagająca pozyskać takich ludzi, jak pracownicy ze Wschodu.

Konkretny partner

Profesjonalne firmy pośredniczące oferują zarówno dogłębne zbadanie potrzeb każdego klienta, wyszukanie odpowiednich pracowników, zoptymalizowanie kosztów zatrudnienia oraz pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Możemy oczywiście szukać takich pracowników sami, ale ogłoszenie typu „szukam pracownika z Ukrainy” raczej sprawy nie załatwi. Lepiej zdać się tutaj na znających rynek oraz hołdujących wysokim standardom biznesowym specjalistom, którzy zagwarantują nam, że rekrutacja pracowników z Ukrainy przebiegnie sprawnie, a także w zadowalający nas sposób, dzięki czemu pozyskamy ludzi, spełniających określone przez nas warunki.

Kuj żelazo póki gorące

W obecnej sytuacji gospodarczej naszych wschodnich sąsiadów, zatrudnienie Ukraińców może być rozwiązaniem satysfakcjonującym zarówno dla pracodawcy, jak i potencjalnych nowozatrudnionych robotników lub pracowników, zarówno pod względem finansowym, jak i bytowym, a także – co bardzo istotne – kulturowym. Agencja przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w języku pracownika, pomaga także załatwić formalności dotyczące zatrudnienia Ukraińców w Polsce i służy pomocą na innych etapach współpracy, co gwarantuje sukces oraz wysoki poziom proponowanych przez nią rozwiązań docelowych.

 

 

undefined

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki