OUTLET PŁYTEK otwarty w Jaworznie

5,9 zł za m2 – takie ceny znajdziecie w OUTLECIE PŁYTEK otwartym właśnie w Jaworznie

REKLAMA

Firma LUBAR funkcjonuje w Jaworznie przy ulicy Tetmajera od 3 lat, dostarczając materiały budowlane, wykończeniowe oraz wyroby hutnicze na budowy i inwestycje m.in. w naszym mieście. W tej chwili w jednej ze swoich hal magazynowych otworzyła outlet płytek. – Ceny są tutaj najniższe w okolicy, a wybór – największy. Ponadto jakość płytek pozwala na położenie ich nawet w salonie – podkreśla Alicja Kąkol, kierownik Outletu Płytek LUBAR.

Prace już praktycznie są ukończone. Kiedy oficjalne otwarcie Outletu Płytek LUBAR w Jaworznie?

To, co najważniejsze, zostało już zrobione. Wykonaliśmy prace porządkowe, wstawiliśmy automatycznie rozsuwane drzwi, zadbaliśmy o oznaczenie tego miejsca zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Jesteśmy zatowarowani. Teraz przygotowujemy się do wielkiego otwarcia, które odbędzie się już 22 listopada.

Czy dla pierwszych klientów macie coś szczególnego?

Będzie poczęstunek i prezenty. A dla osób, które jako pierwsze zrobią u nas zakupy 22 listopada, mamy „coś ekstra”. Jest to możliwość zrobienia projektu i wizualizacji 3D dla jednego wybranego przez klienta pomieszczenia z wykorzystaniem płytek z naszego outletu. Trzeba tu podkreślić, że jest to „nagroda” wyjątkowa, bo o ile w salonach łazienek wizualizacje są już praktycznie standardem, to w outletach płytek stanowią rzadkość.

Słowo „outlet” kojarzy się z niskimi cenami.

Zgadza się. Ceny u nas są najniższe w okolicy – od 5,9 zł za m2. Nie oznacza to jednak, że sprzedajemy jakieś złe płytki. Ich jakość nie odbiega znacząco od pierwszego gatunku – mogą one np. trochę różnić się kolorystycznie od wzorca albo mogą to być końcówki kolekcji. Ważne jest także, że niektóre serie w ofercie są powtarzalne i dostępne w większych ilościach.

Czyli można powiedzieć, że płytki te nadają się nie tylko do garażu i kotłowni, ale również do salonu czy nowoczesnej łazienki?

Jak najbardziej. Tak jak wspominałam – ceny są u nas najniższe w okolicy, a wybór – największy. W Outlecie Płytek LUBAR można znaleźć coś fajnego do każdego pomieszczenia w domu, nawet do salonu. Mogę zdradzić, że płytki podłogowe w wielkich formatach to jeden z naszych hitów na oficjalne otwarcie 22 listopada. Co więcej, mamy płytki pasujące do różnych stylów – betonowe, drewnopodobne, heksagony, patchwork… Każdy pomysł na wnętrze znajdzie odzwierciedlenie w naszym asortymencie.

Czy obok niskich cen i dużego wyboru jaworznianie mogą liczyć również na fachowe doradztwo?

Oczywiście. Nie zawsze klient wie dokładnie, czego mu potrzeba – fachowe doradztwo jest niezbędne. Ja „siedzę w płytkach” już od prawie 20 lat. Chętnie podzielę się moim doświadczeniem i wiedzą z każdym klientem.

Na koniec zapytam, skąd pomysł na otwarcie outletu płytek właśnie w Jaworznie?

LUBAR Jaworzno funkcjonuje przy ulicy Tetmajera od 3 lat. Pod outlet płytek zaadaptowaliśmy jedną z naszych hal magazynowych. Jako hurtownia budowlana z 30-letnim doświadczeniem stale się rozwijamy i staramy się dawać naszym klientom optymalne rozwiązania. W tej chwili na rynku materiałów wykończeniowych wybór jest bardzo duży. Nie zawsze jednak można dostać takie płytki jak u nas w takich cenach jak u nas. Dlatego wierzymy, że jaworznianie chętnie będą nas odwiedzać.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki