Kacper Kuszewski w spektaklu „Album Rodzinny”

Jaworznicka Miejska Biblioteka Publiczna w cyklu „Wieczór z Gwiazdą” gościła 2 grudnia Kacpra Kuszewskiego. Tak wielkiej publiki w bibliotece nie widziano od dawna, nic dziwnego – Kuszewski to bardzo lubiany aktor.

REKLAMA

W najbliższym sezonie zagra w „Przyjaciółkach”, czyli jak to mawiają, w hitowej produkcji. Ten miły aktor udzielił nam wywiadu, rzeczywiście pan Kuszewski nie gwiazdorzy. Inny pewien bardzo znany aktor w wywiadzie prasowym stwierdził rozbrajająco, że aktorstwo to dziecinada. Co na to pan Kuszewski?

Skoro spotkanie w cyklu „Wieczór z Gwiazdą” to nie bez powodu padło pytanie o to, kto to taki gwiazda aktorstwa, na przykładzie dowolnym.

Pisują o panu Kuszewskim, że to osobowość medialna. Rzeczywiście dziennikarze aktora lubią i piszą o nim same achy i ochy. Czy jest pytanie, które wyjątkowo aktora rozbawiło?

Spektakl muzyczny „Album Rodzinny” przenosi publikę w barwne lata dwudzieste.

I znowu przyszło nam napisać, że publika wyśmienicie się bawiła. Czegóż chcieć więcej, świetnie śpiewający znany aktor, jego ciekawe opowieści, muzyka wpadająca w ucho. Był przed wojną szlagier „W melodii jest siła zaklęta, i czar, i moc” czyli najzupełniej jak w spektaklu pana Kuszewskiego.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki