Niecodzienne oświadczyny

Na niecodzienny pomysł oświadczyn wpadł jeden z mieszkańców Jaworzna, pan Darek. Przy pomocy MMHoryzont, firmy tworzącej m.in. filmy ślubne, swoją wybrankę o rękę postanowił prosić… w trakcie „ustawionego” zatrzymania przez policję.

REKLAMA

Co na temat tego niecodziennego zlecenia mieli sami wykonawcy, firma MMHoryzont?

– A więc tak, jesteśmy z Siemianowic Śląskich, tak się składa że miasto Jaworzno również znamy (jeden z nas pracował w tym mieście), a więc ułatwiło to nam realizację tego projektu. Pomysł narodził się bezpośrednio u przyszłego pana młodego. Zgłosił się do nas z prośba o zrealizowanie filmu zaręczynowego w takim klimacie (nieoczekiwane zaręczyny – napad, porwanie). Przeanalizowaliśmy temat i zabraliśmy się do roboty ?. Pomysłodawca rzucił pomysł – a my zrealizowaliśmy wg. naszego punktu widzenia ?. Chyba się udało, przyszła pani młoda była w szoku, przy czym skończyło się „happy endem”, bo powiedziała „tak”.

Panu Darkowi gratulujemy pomysłowości, a przyszłej młodej parze życzymy udanego małżeństwa!

Jak wam się podoba pomysł pana Darka?

źródło: MMHoryzont, https://www.facebook.com/mmhoryzont/

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement

7 KOMENTARZE

  1. Teraz pozostaje powystawiać kierowcom mandaty za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, na przejściach dla pieszych i przekraczanie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Nie wspominając o stwarzaniu zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Powinno spokojnie wystarczyć do odebrania praw jazdy.

  2. Zabrania się zatrzymywania pojazdu w odległości mniejszej niż 15 m od słupka lub tablicy oznaczającej przystanek, a na przystanku z zatoką – na całej jej długości: 100 zł (art.49 ust.1 pkt 9). Mało to romantyczne. Ciekawe, czy byłoby im do śmiechu jakby tą kozacką jazdą po mieście doprowadzili do wypadku.

  3. A ja mam takie pytanie do redaktorów: dlaczego w przypadku jednego kierowcy jednego prezydenta wyprzedzanie na podwójnej ciągłej wzbudzało ogólną bulwersację. Natomiast takie wygłupy kolesi z jakiejś firmy nagrywające filmy ślubne wzbudza zachwyt?
    Jaworzniccy Policjanci zamiast stać w krzakach na Krakowskiej może by się zajęli tym tematem? Mają tutaj oczywiste dowody na popełnienie wykroczeń drogowych.

  4. „jezeli to sie moze komus podobac to znaczy ze nie kochał nigdy swojej matki…” a tak na serio – pomysl fajny, tylko wykonanie strasznie słabe 🙁 sprzet asg z atrapami tlumików, pseudokolimatory, mundury moro, kapelusze z akcji pustynna burza, ech chlopaki z mmhoryzont pomieszanie z poplataniem- czy wy widzieliscie kiedys czarnych w akcji… (wiadomo ze napisow policja miec nie mogliscie – ale choc odrobine realizmu….)

  5. Panie Matysik, pan zamiast publikować ten film miał pan OBOWIĄZEK przekazać ten film Policji ponieważ doszło tam do bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia, czyli przestępstwa. Jeśli Pan tego nie zrobi, zrobię to ja, dodatkowo Pan będzie miał problemy.