Do niegroźnego zdarzenia drogowego z udziałem radiowozu jaworznickiej straży miejskiej doszło we wtorek późnym popołudniem na ul. Cyprysowej.

REKLAMA

Uszkodzeniu uległ jedynie fragment dachu słupka bocznego w radiowozie. Na szczęście nikt z funkcjonariuszy straży miejskiej nie odniósł obrażeń.

Dach uszkodzony został w trakcie manewru cofania pojazdem. Na miejsce zdarzenia wezwana została policja.

Jaworzniccy strażnicy miejscy mogą mówić o pechu, niedawno na skrzyżowaniu ulic Lipowej i Grunwaldzkiej w tył radiowozu wjechało osobowe renault. Na szczęście również wtedy siła uderzenia była na dostatecznie mała, że nikomu nic się nie stało. W sposób widoczny nie ucierpiały również oba uczestniczące w zdarzeniu pojazdy.

przeczytaj też:

Kolizja z udziałem radiowozu straży miejskiej

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

4 KOMENTARZE

  1. Który to już incydent z udziałem pojazdu straży? 7 czy 8? Jak nie dzwon to spalenie. Zabrać im te zabawki jak nie potrafią używać i na rowery. Zdaje się elektryczne już testowali a ładowanie mają pod nosem. A propos parkingu – kiedy przegonią taksówkarzy sprzed lodowiska? Blokują wjeżdżających i wyjeżdżających na zielone miejsca przy ślizgawce. Na zwrócenie uwagi pukają się w czoło. Dacie radę ogarnąć temat strażnicy? Macie ich pod oknami i nie trzeba ryzykować zniszczenia kolejnego autka.