Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia, odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co powinni wiedzieć wolontariusze jaworznickiego sztabu WOŚP?

REKLAMA

Kiedy start?

Ruszamy 12 stycznia, czyli w niedzielę, o godzinie 7.00 z redakcji „Co Tydzień”, ul. św. Barbary 7 . Każdy wolontariusz otrzyma identyfikator, puszki, serduszka i wyruszy w miasto, by zbierać pieniądze na pomoc dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Wolontariusz otrzyma także: smycz do zawieszenia identyfikatora, komin (szalik) i worek z orkiestrowymi napisami.

Przerwa i odpoczynek

W redakcji na wolontariuszy czekać będą pączki, muffinki i bigosik, ciepła herbatka i kawa oraz dobry humor i uśmiech.

Wolontariuszy zaprasza również restauracja Trzy Bramy, mieszcząca się przy ul. Sądowej,  do specjalnie przygotowanego punktu, gdzie można będzie się ogrzać i skorzystać z przygotowanych przekąsek. Przygotowane będą ławki, krzesła, stoły i bufety, gdzie możecie odpocząć i zregenerować siły!

Rozliczanie

Rozliczamy się w galerii handlowej Galena. Od godziny 14.00, gdzie nauczycielki z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 wraz z harcerzami z Hufca ZHP Jaworzno, będą odbierały puszki z uzbieranymi pieniądzmi. Zawartość puszek przeliczać będą pracownice banku. Puszki oddajemy do godziny 18.00.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki