Pawilon 72 czeka na najemców

Pawilon 72 na stałe zdążył się już wpisać w krajobraz Podłęża. Dobry sąsiad mieszkańców alei Piłsudskiego przeszedł niedawno kompleksowy remont, dzięki czemu , jako przestrzeń, zaoferować może dużo więcej.

REKLAMA

Pawilon wciąż czeka na przedsiębiorców, którzy chcieliby właśnie tam prowadzić swoją działalność handlową, czy usługową.

Pawilon 72 to obiekt dwukondygnacyjny w układzie pasażu. Wzdłuż niego usytuowane są lokale o różnej powierzchni, z dostępem od środka. Drugi rodzaj powierzchni do wynajęcia to lokale znajdujące się od strony podcienia, do których dostęp jest od zewnętrznej strony obiektu. Druga kondygnacja przygotowana jest w wersji deweloperskiej z możliwością podziału na różne powierzchnie i dostosowania do potrzeb przyszłego najemcy.

Wolne lokale na parterze:
Lokal nr 7 – powierzchnia najmu 75,25 m2, mieszczący się na parterze. Wejście do lokalu od strony pasażu. Wyposażony w instalację wod.-kan., elektryczną, instalację ogrzewania, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji.
Lokal nr 11A, 13B o łącznej powierzchni 181,60 m2, mieszczący się na parterze. Wejście do lokalu od strony pasażu i z zewnątrz pawilonu. Wyposażony w instalację wod.-kan. , elektryczną, instalację ogrzewania, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji.

Powierzchnie do wynajmu na piętrze:
1. 563,75 m2
2. 520,78 m2
przygotowane w wersji deweloperskiej z możliwością podziału na różne powierzchnie i dostosowania do potrzeb najemcy.

Budynek przystosowany jest do różnych form prowadzonej działalności, w tym np: gastronomicznej (restauracja, przyjęcia, bankiety, imprezy okolicznościowe), sportowo- wypoczynkowej (fitness, rekreacja), medycznej (przychodnia, centrum rehabilitacyjne), biurowej (komfortowa siedziba firmy/firm), sale wykładowe i szkoleniowe, itp.

Obiekt wyposażony jest w dwie windy, co w połączeniu z szerokimi schodami i pasażem, doskonale komunikuje oba poziomy.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ