Rondo w centrum zmieni nazwę. Tuban Bańki zwycięzcą aukcji WOŚP.

Walka trwała do ostatnich sekund! Dzięki aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rondo u zbiegu ulic Kolejowej, Królowej Jadwigi i Grunwaldzkiej zmieni nazwę na kolejny rok, a na konto WOŚP wpłynie kwota 33 433 zł! Już po raz szósty zwycięzcą licytacji został Jakub Bochenek, właściciel firmy Tuban Bańki.

REKLAMA

W tym roku już po raz 8. w ramach aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy licytowano symboliczny akt własności uprawniający do nadania czasowo nazwy ronda. Tradycyjnie walka była zacięta, a o zwycięstwie przesądziły ostatnie dwie minuty licytacji.

O czym myśli się w takich chwilach? Czy emocje zwycięstwa biorą górę, czy raczej większe znaczenie ma satysfakcja z udziału w charytatywnej aukcji? Jak zapewnia Jakub Bochenek – przygotowania do aukcji rozpoczęły się ze sporym wyprzedzeniem.

W 2015 i 2016 rondo nazywało się „Rondem Baniek Mydlanych”, w 2017 i 2018 „Bańki Mydlanej”, w 2019 – „Rondo Slime”. Rondo zmieniało nazwę wraz z produktami wprowadzanymi przez Tuban Bańki na rynek, jaką nazwę otrzyma w tym roku? Jeszcze nie wiadomo. Zapewne dowiemy się już niebawem.

Rondo pod Galeną ma nową nazwę!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ