Już za niedługo, bo 2 marca, rozpocznie się nabór do klas I jaworznickich szkół podstawowych. Co powinni wiedzieć rodzice przyszłych pierwszoklasistów?

REKLAMA

Nabór – tak jak rok temu – będzie odbywał się drogą elektroniczną. 2 marca o godzinie 8.00 nastąpi otwarcie strony internetowej – wcześniej logowanie i rejestracja nie będą możliwe. System zostanie zamknięty 13 marca o godzinie 15.

Rodzice będą mogli zgłosić swoje dziecko do trzech placówek, w kolejności zgodnej z preferencją.

Rodzice nie mający możliwości elektronicznego wypełniania wniosku, wszelkie informacje uzyskają od dyrekcji preferowanej przez siebie szkoły podstawowej.

Informacje na temat rekrutacji pojawiać się będą na stronie http://jaworzno.podstawowe.vnabor.pl/. W razie pytań można się również skontaktować w Wydziałem Edukacji pod telefonem numerem telefonu 32 618 19 72.

Uwaga! Rekrutacja uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego do oddziałów integracyjnych w szkołach podstawowych będzie przeprowadzona oddzielnie – rodzice dzieci z niepełnosprawnością powinni zgłosić się do Wydziału Edukacji (ul. Stefana Dwornickiego 5, pok. 9), a po pobraniu wniosku o zapewnienie odpowiedniej formy kształcenia, dostarczyć do go kancelarii Urzędu Miejskiego w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 33.

Poniżej zamieszczamy harmonogram postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021.

źródło: UM Jaworzno

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement