Walentynki to święto obchodzone na całym świecie, a od kilku lat również w Polsce.  To święto, które może obchodzić każdy, bez względu na to, ile ma lat. Obchodziło je również Przedszkole Miejskie nr 17 w Jaworznie.

REKLAMA

Kultywując tradycje walentynkowe dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 17 w Jaworznie Szczakowej, 14 lutego 2020r., spotkały się na pięknie ustrojonej sali gimnastycznej aby wypełnić ją po brzegi miłością i radością.

Prowadzące panie: Ilona Niemiec i Dominika Kmiotek, dołożyły wszelkich starań aby zapewnić dzieciom dobrą zabawę. Tak więc odbywało się wiele walentynkowych konkursów a w przerwach pomiędzy nimi przedszkolaki miały okazję do tańców z miłą koleżanką czy ulubionym kolegą.

Celem całego przedsięwzięcia było zachęcanie dzieci do okazywania uczuć innym osobom, czerpanie radości ze wspólnej zabawy oraz budowanie atmosfery przyjaźni i współdziałania w grupie. Dla przedszkolaków ten dzień stał się okazją do pokazania jak dobrze i wesoło jest być razem. W piątek, 14 lutego nikomu nie zabrakło tego co najważniejsze – uśmiechu, a przecież o to najbardziej nam chodziło.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki