Urzędnicy zabrali głos w sprawie ul. Nowoszczakowskiej

Mieszkańcy ul. Szczakowskiej wciąż nie mogą cieszyć się spokojem w swoich domach. Życie przy jednej z najruchliwszych ulic w mieście nie należy do najprostszych.

REKLAMA

Codziennie między ich domami przejeżdża ponad 13.000 samochodów, z których większość porusza się z wyższa, niż dopuszczalna prędkością. Ryzykownym jest też korzystanie z krzywych, dziurawych chodników.

Po spotkaniu z mieszkańcami Niedzielisk i przed publikacją materiału pt. Mieszkańcy ul. Szczakowskiej czują się oszukani przez władze miasta (link poniżej), zwróciliśmy się z prośbą do Urzędu Miasta o przedstawienie informacji na temat planowanych prac związanych z remontem ulicy Szczakowskiej i budową Nowoszczakowskiej.

W odpowiedzi czytamy:

Budowa ulicy Nowoszczakowskiej i przebudowa Szczakowskiej jest niezmiennie w planach inwestycyjnych gminy. Obecnie jesteśmy na etapie oczekiwania na kolejną decyzję środowiskową. Dopiero po uzyskaniu niezbędnych dokumentów będziemy mogli przystąpić do przeprowadzenia dalszych prac, a następnie do samej realizacji tych inwestycji w odpowiedniej kolejności.”

Czyli nadal bez konkretów. Wiadomo, że remont będzie, nowa ulica też będzie, nie wiadomo jednak kiedy.

zobacz też: 

Mieszkańcy ul. Szczakowskiej czują się oszukani przez władze miasta

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ