Wolontariusz Korony Jaworzno ruszają z kolejnym projektem – tym razem będą zbierać jedzenie dla najbardziej potrzebujących.

REKLAMA

Na wyznaczonych przystankach znajdą się pojemniki, w których umieszczać będzie można żywność. Jedzenie każdego dnia będzie odbierać wolontariusz, który następnie przekaże ją najbardziej potrzebującym.

Pojemniki na żywność staną na wybranych przystankach, których listę znajdziecie poniżej.

Jak piszą sami wolontariusze, akcja ma na celu zminimalizowanie przemieszczania się osób bezdomnych oraz ograniczenie marnowania zakupionej żywności.

Korona Jaworzno wstrzymuje zbiórkę żywności

Korona Jaworzno pomaga potrzebującym

1 KOMENTARZ

  1. Najlepiej robic zakazy ludziom ktorzy i tak narazaja sie na wirusa, nie siedza w domu nie biadola ,jak zawsze jakis biurokrata zawsze wsadzi paluchy tylko nie tam gdzie trzeba.Poniewaz ta inicjatywa spoleczna nie wyszla od WLODZAZY z naszego miasta to najlepiej zniszczyc taka inicjatywe .Gdzie jest nasz PREZYDENT aby pomoc ,udostepnic pomieszczenia itd, moglbym wymieniac wiele podpowiedzi,ale byla by podpowiedz co wladza powinna zrobic. Zakazmy wszystkich inicjatyw bo to nie wychodzi od wladzy!!!,Ukarajmy rowniez tych ludzi ktorzy tez ozonuja nasze karetki,wozy strazy czy policji. Jestesmy spoleczenstwem spontaniczym,widac inicjatywy spolecze,DAJMY tym ludziom pomocna dlon ipomuzmy im dzialac.CZUJE sie jak by byla WIELKA ORKIESTRA POMOCY w drugim wydaniu, poniewaz roznioslo sie to na cala, kochana nasza POLSKE. Ludzie dobrej woli jestescie wielcy,NIE PODDAWAJCIE sie.Wielkie serducho dla was.