Wizyty on-line z dietetykiem. Odchudzanie przez Internet

Aktualna trudna sytuacja na świecie związana z pandemią COVID-19 może skutkować u pacjentów niechęcią do stosowania diety. Zwiększenie czasu spędzanego w domach, praca zdalna, ciągły dostęp do jedzenia, zmniejszenie aktywności fizycznej i naszej mobilności może powodować u niektórych osób wzrost masy ciała lub zahamowanie procesu redukcji. Pandemia to trudna sytuacja dla nasz wszystkich, towarzyszy nam lęk i niepewność.

REKLAMA

Bardzo często takie uczucia odreagowujemy spożywaniem większych porcji posiłków, podjadaniem słodyczy i przekąsek. W obecnej sytuacji zdrowa, zbilansowana dieta są ważne aby zadbać o pracę naszego układu odpornościowego.

W obecnej sytuacji nasi specjaliści wychodzą naprzeciw Twoim potrzebom i zapraszamy Cię na kompleksową psychodietetyczą terapię redukcji masy ciała w systemie zdalnym.

Miesięczny pakiet konsultacji on-line obejmuje:
– 4 plany żywieniowe na każdy tydzień diety
– 4 plany motywacyjne zawierające ćwiczenia i wskazówki psychodietetyczne
– stały kontakt za pośrednictwem poczty e-mail z Twoim dietetykiem Palety Diet, obejmujący analizę i pomoc w realizacji diet oraz zadań motywacyjnych
– 4 konsultacje wideo z Twoim dietetykiem
– dostęp do naszego kanał na You Tube z dodatkowymi nagraniami i do naszego bloga z pomocnymi artykułami dla Ciebie

Jak skorzystać z konsultacji on-line:
– Zadzwoń do nas 669-522-806 aby umówić się na pierwszą wizytę on-line. Uzyskasz podczas rozmowy dodatkowe wskazówki i informacje na temat płatności za miesięczny pakiet opieki, który jest teraz w wyjątkowo niskiej cenie.

Pamiętaj!
– Wyznacz każdego tygodnia czas tylko dla siebie, w którym będziesz mógł zapoznać się z dietą oraz skontaktować za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub wideo rozmowy z Twoim dietetykiem.
– Nie odkładaj kilogramów na potem zacznij działać już teraz!

Paleta dietKonsultacje on-line oraz konsultacje stacjonarne dostępne są w Centrum Leczenia Otyłości Paleta Diet www.paletadiet.pl

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki