Koronawirus – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jaworznie informuje, że obecnie w mieście potwierdzono jeden przypadek zakażenia koronawirusem, a 19 osób przechodzi kwarantannę nałożoną decyzją administracyjną w związku z możliwością zakażenia koronawirusem.

  • 43 osoby są objęte obserwacją epidemiologiczną.
  • Jedna osoba jest obecnie hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem SARS-CoV.
  • 19 osób przechodzi kwarantannę nałożoną decyzją administracyjną w związku z możliwością zakażenia koronawirusem.
REKLAMA

Jak możemy przeczytać w komunikacie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jaworznie, w mieście obecnie potwierdzono jeden przypadek zakażenia koronawirusem. Decyzją sanepidu osoba ta przebywa w izolacji domowej.

Stan na 5 kwietnia, godzinę 11.

Ponadto, Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie potwierdził przypadek zakażenia koronawirusem wśród personelu – chodzi o pielęgniarkę, która nie jest mieszkanką Jaworzna.

Wyniki testu w szpitalu: jedna pielęgniarka zarażona koronawirusem

Resort zdrowia poinformował, że od wczoraj przybyło w Polsce 207 nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzonych testem.
Ponadto kolejnych 5 zakażonych zmarło:
– Z przykrością informujemy o śmierci kolejnych pięciu osób zakażonych koronawirusem. Są to: 41-letnia kobieta i 84-letni mężczyzna ze szpitali w Krakowie, 71-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 77-letnia kobieta ze szpitala w Bolesławcu i 59-letni mężczyzna ze szpitala w Polanicy-Zdroju – informuje Ministerstwo Zdrowia.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki