Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja – usługi firmy BEST-PEST

BEST – PEST Sp. j.  jest działającą od 1981 roku firmą produkcyjno – handlowo – usługową, założoną przez Małgorzatę i Jacka Świętosławskich. Dział usług DDD to prężnie rozwijająca się komórka z profesjonalnym zapleczem technicznym, świadcząca usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji dla firm oraz osób prywatnych.

REKLAMA

Działamy zgodnie z systemami GMP – Dobrej Praktyki Produkcyjnej, GHP – Dobrej Praktyki Higienicznej oraz HACCP – Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli, które są niezbędne do realizacji innych systemów jakościowych, takich jak: ISO, BRC, IFS, Tesco Standard.

Wykorzystywane przez nas nowoczesne preparaty i środki są skuteczne i bezpieczne oraz posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny. Nowoczesne zaplecze badawcze czuwa nad jakością produktów, poszukuje nowych obszarów badawczych i oryginalnych pomysłów. Najwyższą jakość usług gwarantuje doświadczenie w branży, wysoko wykwalifikowana kadra oraz stosowanie środków i sprzętu najnowszej generacji, renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

Nasze działania sprawdziły się w wielu zakładach przemysłu spożywczego, spółdzielniach mieszkaniowych, szpitalach, gospodarstwach rolnych i wielu innych obiektach. Zadowolenie i satysfakcja klienta jest naszym priorytetem, dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie, gwarantując profesjonalne doradztwo i zaangażowanie w problem. Gwarantujemy jakość usługi, bezpieczeństwo oraz dogodne, krótkie terminy.

Swoje usługi wykonujemy w:

  • zakładach przetwórstwa spożywczego (zakłady produkcyjne, hurtownie, sklepy, restauracje, ubojnie i zakłady przetwórstwa mięsnego),
  • obiektach administracji publicznej (spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty, administracje, zakłady komunalne),
  • zakładach przemysłowych, hurtowniach, magazynach (nie tylko spożywczych),
  • obiektach użyteczności publicznej (urzędy, szkoły, przedszkola),
  • placówkach służby zdrowia ( szpitale, przychodnie),
  • produkcji rolniczej,
  • u klientów indywidualnych.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji działającą na rynku krajowym od 1981r. w branży usług DDD. Wykonujemy wysokiej jakości usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji na terenie województw śląskim i małopolskim. Naszym celem jest satysfakcja Klientów uzyskiwana poprzez profesjonalne wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Pracując dla nas poznasz najlepsze systemy ochrony przed szkodnikami oraz ludzi pełnych pasji i zaangażowania.

W czasie epidemii wspierajmy lokalne firmy, kupuj produkt i usługę w swoim mieście. Publikujemy reklamy za złotówkę.

Reklama w ramach akcji Wspieraj Lokalną Przedsiębiorczość.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki