Dominika Ratajczyk – terapeutka pedagogiczna, trenerka rozwoju osobistego. Swoją aktywność zawodową skupia na prowadzeniu: rozwijających pamięć i koncentrację uwagi oraz funkcje poznawcze zajęć dla dzieci, ukierunkowanych na rozwój osobisty coachingowych i relaksacyjnych sesji dla dorosłych, wspierających i rozwijających kompetencje wychowawcze sesji dla rodziców.

REKLAMA

Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale Pedagogiki i Psychologii na kierunku pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną. W trakcie trwania studiów podjęła również naukę w Studium Psychologii i Komunikacji Interpersonalnej w Bielsku Białej. Ukończyła także: kurs kwalifikacyjny z terapii pedagogicznej w NIDN „Jawor” w Jaworznie, studia podyplomowe – Coaching i NLP z certyfikatem ICI w Centrum Studiów Podyplomowych WSIZ w Rzeszowie i studia podyplomowe – Pomoc psychologiczna i interwencje systemowe w rodzinie na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS w Katowicach.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. na stanowisku: pedagoga szkolnego, nauczyciela zajęć korekcyjno-kompensacyjnych oraz zajęć rozwijających kompetencje społeczno-emocjonalne, pedagoga w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej (diagnoza i terapia), a ponad to prowadząc warsztaty i zajęcia w różnym zakresie tematycznym: treningi pamięci, koncentracji i szybkiego czytania, warsztaty integracyjno-motywacyjne i komunikacji interpersonalnej, zajęcia arteterapii itp.
W wolnym czasie oddaje się swoim pasjom takim jak np.: malowanie intuicyjne, decoupge, filcowanie, florystyka itp. Ponieważ jest miłośniczką kotów we wszystkich tych zajęciach asystuje Dominice kotka Perełka.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki