Ze smutkiem informujemy, że 31 marca odszedł Zbigniew Jara, wiceprezes zarządu ds. sportu i młodzieży Koła PZW nr 94 Jeleń.

REKLAMA

Rodzinie oraz bliskim składamy wraz z kolegami oraz przyjaciółmi z koła wędkarskiego wyrazy głębokiego współczucia.

Swoje wspomnienie o zmarłym opublikował na Facebooku Sebastian Kuźnik:

„Z wielkim smutkiem informuję , że w dniu dzisiejszym do krainy wiecznych łowów odszedł serdeczny kolega , wspaniały przyjaciel ZBIGNIEW JARA z Jaworzna o czym poinformowała mnie najbliższa rodzina.

ZBYSZKU byłeś moim mentorem ,przyjacielem i to właśnie TY pomogłeś mi w chwilach zwątpienia w tym co robiliśmy przetrwać ,zrozumieć i nauczyć się odpowiednio traktować „innych” ludzi za co jestem Tobie dozgonnie wdzięczny.

Ze względu na okoliczności jakie obecnie panują nie wszyscy możemy pożegnać Cię osobiście ale proszę wszystkich znajomych o modlitwę w Twojej intencji.

Dla najbliższej rodziny wyrazy współczucia. „

oraz Józef Sojka

„Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego przyjaciela Zbigniewa Jary, wieloletniego członka Zarządu Koła PZW nr 94 Jeleń, bezgranicznie oddanego w kształcenie najmłodszych adeptów wędkarstwa.

Coroczne wakacyjne szkółki wędkarskie skupiały wokół Zbyszka wielu młodych ludzi, którzy pragnęli zgłębiać tajniki sportu wędkarskiego, a Zbyszek im to oferował, przekazując jak tylko mógł swe doświadczenie w wędkowaniu. Wychował wielu wędkarzy, którzy dziś są już dorosłymi osobami.

Jego zawodnicy uzyskiwali dobre wyniki w wielu zawodach wędkarskich. Sam również uczestniczył w niezliczonej ilości zawodów wędkarskich w których niejednokrotnie zajmował czołowe miejsca.

Bliskim oraz rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Będzie nam Cię brakowało Zbyszku. Spoczywaj w pokoju!!!

Zarząd Koła PZW nr 94 Jeleń!”

foto: facebook.com/Sebastian Kuźnik

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki