Policjanci zostali wezwani do grupy awanturujących się mężczyzn w dzielnicy Bory w Jaworznie. Byli to mieszkańcy naszego miasta w wieku od 21 do 31 lat. Nietrzeźwi mężczyźni nie tylko zakłócali ład i porządek, ale i naruszyli zasady ograniczenia w przemieszczaniu się bez ważnego powodu. Sytuacja miała miejsce w nocy z 8 na 9 kwietnia.

REKLAMA

Późnym wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej i awanturze w jednej z jaworznickich dzielnic. Na miejscu okazało się, że trzech mężczyzn w wieku od 21 do 31 lat postanowiło rozliczyć między sobą historie sprzed lat. Byli oni mocno nietrzeźwi, a jeden z nich był dodatkowo agresywny.

Mężczyźni poza nocną awanturą naruszyli przepisy związane z zakazem grupowania się osób oraz opuszczania miejsca zamieszkania bez ważnego powodu. Mundurowi, po ocenie sytuacji, podjęli decyzję o odizolowaniu nietrzeźwych awanturników i umieszczeniu ich w izbie wytrzeźwień.

Wobec wszystkich trzech osób sporządzona została dokumentacja, która trafi do sądu, może im grozić kara nawet do 30 tysięcy złotych.

KMP Jaworzno

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki