Policjanci pouczyli 80 osób w stosunku do 27 zastosowano postępowanie mandatowe, a przeciwko 5 skierowano wnioski o ukaranie do sądu.

REKLAMA

W dalszym ciągu nie wszyscy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Przestrzeganie obowiązujących zasad powinno być przede wszystkim głosem zdrowego rozsądku. Dlatego nieustannie apelujemy o rozwagę i dostosowanie się do wprowadzonych wytycznych.

Osoby, które łamią obowiązujące prawo, muszą liczyć się z konsekwencjami. Wśród ukaranych są przeważanie grupy spożywające alkohol lub spotykające się w celach towarzyskich. Jaworzniccy policjanci przez weekend odnotowali 61 interwencji związanych z naruszeniem wprowadzonych od niedawna zasad związanych z COVID-19. W tym okresie policjanci pouczyli 80 osób w stosunku do 27 zastosowano postępowanie mandatowe, a przeciwko 5 skierowano wnioski o ukaranie do sądu. Przez cały weekend na jaworznickich ulicach pełniło codziennie służbę kilkudziesięciu policjantów i wojskowych. W niedzielę  do służby zostało skierowanych 80 policjantów, co dało 40 patroli zmotoryzowanych i pieszych.

Apelujemy o rozsądek i pozostanie w tym trudnym czasie w domach. Dla nas najważniejsze jest Wasze życie i zdrowie. Uszanujcie to, że codziennie narażamy swoje zdrowie i życie, żebyście mogli przetrwać ten okres.

Źródło: Policja

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ