W związku z licznymi pytaniami ze strony mieszkańców w temacie zakupów z dostawą do domu, ruszyła strona www.zakupy.jaworzno.pl na której zostały zamieszczone informacje o sklepach oferujących zakupy z dowozem na terenie Jaworzna.

REKLAMA

Na stronie są już pierwsze sklepy. Kolejne sklepy będą systematycznie dodawane. Jeżeli wiecie o sklepach, które oferują zakupy z dostawą, a nie ma ich na stronie zakupy.jaworzno.pl to proszę o zgłaszanie w zakładce „dodaj sklep”. Strona jest ułatwieniem dla mieszkańców i oczywiście wsparciem w kryzysie dla lokalnych przedsiębiorców.

Strona jest dla wszystkich bezpłatna i nie czerpię z niej żadnych korzyści finansowych.

Dodatkowo chciałbym w tym trudnym czasie zaoferować bezpłatną pomoc jaworznickim przedsiębiorcom.

Oferuję kompleksową pomoc w przeniesieniu biznesu/działalności do świata wirtualnego. Pomoc jest skierowana do firm, które w wyniku epidemii nie mogą prowadzić swojej działalności lub jej prowadzenie jest szczególnie utrudnione.

Mogą to być np. lokalne sklepy, które nie istniały lub nie działały w sieci, jak również usługodawcy, którzy mogliby świadczyć usługi zdalnie.

Pomogę przenieść działalność do internetu np. poprzez utworzenie strony internetowej, sklepu internetowego, marketing, oprawy graficznej itp.

Mieszkańców proszę o zakupy w lokalnych, mniejszych sklepach i korzystanie z usług lokalnych usługodawców, którzy bez naszej pomocy mogą nie przetrwać tego kryzysu, a są to przecież często nasi znajomi, sąsiedzi.

Firmy zainteresowane wsparciem proszę o kontakt poprzez adres e-mail: jaworzno@upcpoczta.pl

Apel do mieszkańców; jeżeli znacie lokalną firmę/sklep w kryzysie, któremu można pomóc poprzez przeniesienie działalności do sieci to przekażcie proszę namiary. Pomoc jest bezpłatna! Nie czerpię z niej żadnych korzyści. Jest to działalność charytatywna.

Będę wdzięczny z zamieszczenie powyższych informacji. Może uda się komuś pomóc i uratować te najmniejsze biznesy.

W czasie epidemii wspierajmy lokalne firmy, kupuj produkt i usługę w swoim mieście. Publikujemy reklamy za złotówkę.

Reklama w ramach akcji Wspieraj Lokalną Przedsiębiorczość.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki