REKLAMA

Zastanawiasz się w jakim stylu urządzić łazienkę, aby była przytulna i modna przez długie lata? Znudziły Ci się nowoczesne i zimne wnętrza? W takim razie postaw na łazienkę w stylu retro. W sklepach bez trudu znajdziesz piękne płytki i pozostałą ceramikę nawiązującą do tego stylu, który króluje obecnie w modzie.

Płytki do łazienki w stylu retro

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest wybór odpowiednich płytek łazienkowych. Te występują w tysiącach wzorów i kolorów, dlatego nie powinno to stanowić trudności. Odwiedź sklep z płytkami Płytki24.pl lub inny ze sklepów online i dopasuj odpowiednie płytki do swojej łazienki. Styl retro wraca do łask i wielu producentów oferuje piękne modele właśnie nawiązujące do tego trendu. Przykładem mogą być bardzo polecane płytki łazienkowe Paradyż, ponieważ producent w swoim asortymencie posiada wiele produktów w stylu retro – w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach.

Również płytki łazienkowe Opoczno są przykładem idealnych do łazienki urządzonej w tym stylu. Możesz zdecydować się na piękną mozaikę na podłodze, która wygląda jak oryginalna i stara, a ściany pokryć zupełnie innym modelem płytek.

Mała łazienka w stylu retro

Większość z nas boryka się z problemem łazienki o niewielkim rozmiarze. Nie musisz się jednak obawiać, że wzory na płytkach sprawią, że pomieszczenie jeszcze bardziej się skurczy. Wręcz przeciwnie! Dzisiaj również w małych łazienkach stosuje się rozmaite wzory i wspaniale tam wyglądają. Wybierz płytki łazienkowe Tubądzin – znanego polskiego producenta, który stawia przede wszystkim na wysoką jakość, ale również na niebanalny design lub Cersanit – marki znanej Polakom od wielu lat. Ich wzory możesz obejrzeć na przykład na https://plytki24.pl/ – z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

Zwykle łazienkę urządza się raz na wiele lat, dlatego warto wybierać produkty trwałe i solidne, które przetrwają długie lata i będą prezentować się nadal pięknie. Polscy producenci oferują dziś bardzo szeroki wybór płytek ceramicznych, które chętnie kupowane są również na Zachodzie, dlatego nie warto przepłacać i wybierać modeli zagranicznych.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki