Najlepszy sprzedawca Jaworzna – Ogłoszenie konkursu

REKLAMA

Uwielbiasz chodzić do tego sklepu, bo dobrze tu obsługują klientów? Gdy szukasz sukienki czy spodni zawsze zaglądasz właśnie tam, bo rady sprzedawcy są bezcenne? A gdy potrzebujesz bukietu kwiatów na imieniny, to wiesz dobrze gdzie pójść, bo od wejścia wita cię sprzedawca uśmiechem?

Kochani Jaworznianie, ogłaszamy konkurs pod nazwą „Najlepszy sprzedawca Jaworzna”.

Jeśli znasz sympatycznego, wyjątkowego sprzedawcę, masz swój ulubiony sklep, w którym zakupy są dla Ciebie przyjemnością, to zgłoś go na kandydata w naszym konkursie. Na laureatów czekają nagrody!

Od wtorku 26 maja będziemy co kilka dni prezentować sylwetki kolejnych kandydatów. Po opublikowaniu sylwetek wszystkich kandydatów rozpoczniemy głosowanie internetowe na stronie jaw.pl.

Jak zgłosić kandydata:

Swoje typy kandydatów możecie wysyłać na e-mail biuro@ct.jaworzno.pl do 21.06.2020. Prosimy podać dane kontaktowe do ulubionego sprzedawcy lub miejsce, gdzie dany sprzedawca pracuje. Osoba z naszej redakcji skontaktuje się z tą osoba i zapyta o chęć uczestnictwa w konkursie.

W kolejnych etapach odwiedzimy wytypowaną osobę w celu nagrania filmu, który będzie prezentował sklep oraz sylwetkę sprzedawcy.

Doceńmy tych wspaniałych ludzi, którzy tak wiele dla nas robią, bez nich rynek by nie istniał!

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość : Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

5 KOMENTARZE

  1. Jaki jest związek pomiędzy porą pisania a cenzurą? Dodatkowo piszesz o jakiejś linii partii. Oświeć mnie o jaką partie ci idzie bo ja jestem bezpartyjny. Przeczytaj o czym pisałem ,pomyśl a potem pisz ,nigdy odwrotnie.