Najpopularniejsi sportowcy roku 2019 w Jaworznie – Igor Musiał

Przedstawiamy sylwetki finalistów plebiscytu, zorganizowanego przez gazetę Co Tydzień, na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019 w Jaworznie. Tym razem do rozmowy on line zaprosiliśmy Igora Musiała.

REKLAMA

igor musiał

Obostrzenia w kraju związane z pandemią koronawirusa nie pozwoliły nam dotychczas na zorganizowanie finałowej gali. Postanowiliśmy więc przybliżyć czytelnikom sylwetki sportowców, którzy znaleźli się w finale plebiscytu.

Igor Musiał od lat trenuje szachy w MCKiS Jaworzno. Woli szachy błyskawiczne, niż klasyczne. Wygrywał na niejednych turniejach, wygrywał z dorosłymi. W dobie pandemii nie ma problemów z treningami, grając na komputerze oraz z rodzicami. W ubiegłym roku został Szkolnym Indywidualnym Mistrzem Polski oraz Mistrzem Śląska do lat 11. Igor Musiał znalazł się wśród finalistów młodszej grupy. Mimo, że regulamin przewidywał w tej kategorii 5 miejsc finałowych, to ten młody szachista jest szóstym naszym rozmówcą, gdyż jedno z miejsc obsadzone zostało ex aequo.

Które miejsce zajął Igor Musiał? Jaka jest kolejność poszczególnych finalistów?
To już nasza ostatnia rozmowa z finalistą plebiscytu. Wyniki plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019 w Jaworznie podamy niebawem.

jargal

Sponsor główny plebiscytu

Sponsor plebiscytu

 

Sponsorem nagrody w plebiscycie dla dorosłych jest Browar Bury

Pozostali sponsorzy

Wojciech Saługa, poseł na Sejm RP

Nagrody dla sportowców ufundowali:

 

 

 

 

 

 

 

 

Anka Woźniak – trener mentalny, terapeuta, coach kryzysowy, psycholog sportu;

Klub Radnych Koalicja Obywatelska Jaworzno

Teresa Kondoszek, radna Rady Miejskiej w Jaworznie

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki